Grand Theft Auto 5
AstusAstus
Üye
araçları sigortalatıyorsun modifiyeciden. online'da öyleydi yani. single'ı unuttum. sigortalattığın araçlar nerede bırakırsan bırak, tekrar alabiliyorsun ve o noktada kalıyor (sanırım).
Zodiac
Üye
caldigin araclar senin olmuyor zaten cekiliyor bi sure sonra.
dmcdantedmcdante
Üye
Bir sorum olacaktı Steam'den alacağım oyunu bu False Banlar ve banlanmamak için dikkat edilmesi (belli programlar FRAPS,MSI afterburner yüklü olmaması gibi ) gerekenler hakkında bilgisi olan var mı?
semsınsemsın
Üye
dmcdante dedi:

Bir sorum olacaktı Steam'den alacağım oyunu bu False Banlar ve banlanmamak için dikkat edilmesi (belli programlar FRAPS,MSI afterburner yüklü olmaması gibi ) gerekenler hakkında bilgisi olan var mı?

Oyundan banlanırsan Steam'den VAC ban yemezsin. Oyun'da VAC yok.

False banlar uzun bir süredir olmuyor, olsa da zaten ticket gönderirsen düzeltiyorlar.

Oyunda Trainer falan kullanabilirsin Single kısmında fakat Online kısmında herhangi bir şeye etki eden (para hilesi, sağa sola teleport olma, diğer oyuncuları patlatma, araba spawn etme vs) program kullandığında banı yersin.

Onun dışında overlay, fps counter vs. gibi programlardan ban yemezsin. Yersen bana gel.

Beğenenler: dmcdante

dmcdantedmcdante
Üye
Hızlı cevap için tşk ederim
AstusAstus
Üye
Mod kullanımında hala banliyorlar dimi? Ticket ile falan düzeliyor mu bu olay?
semsınsemsın
Üye
Astus dedi:

Mod kullanımında hala banliyorlar dimi? Ticket ile falan düzeliyor mu bu olay?

Dediğim gibi Single'da kullandığın modlar bir şey etkilemiyor. Single'da kullandığın mod yüzünden banlanırsan ticket'la açtırabilirsin banını.

Bazı modlar script hook gerektiriyor, bu tarz programlar yüklüyken Online girersen hile diye banlayabilirler seni. Online'da kullanmış sayıldığından banı açmayabilirler.

Beğenenler: Astus, dmcdante

matadorkaanmatadorkaan
Üye
Epsilon Program görevlerinin Allah belasını versin! Ama sabrettim hepsini yaptım, sakalımı aldım oturdum aşağı :)

Beğenenler: Type_Tridoron

SamsonSamson
Üye

Epsilon Program görevlerinin Allah belasını versin! Ama sabrettim hepsini yaptım, sakalımı aldım oturdum aşağı :)

Çölde koşmayı hileyle yapmıştım, hileyi fazla kaçırıp iki defa sona yaklaşmışken çölden çıktım. Flash gibi koşarak yine 10 dakka falan uğraştırıyor...
matadorkaanmatadorkaan
Üye
Samson dedi:

Çölde koşmayı hileyle yapmıştım, hileyi fazla kaçırıp iki defa sona yaklaşmışken çölden çıktım. Flash gibi koşarak yine 10 dakka falan uğraştırıyor...

Ben normal koştum işte onu :)

discussioncontroller