Pandæmonium I - Blood & Beer
RelentlessRelentless
Üye
Katılırım ben de.
AdramelechAdramelech
Üye

Avcının ölmesi ,
Okültistin 4-5 yeteneği olması. Linç , görü engelleme ve kendini koruma gibi şeyler biraz dengesiz geldi bana. Ayrıca bence okültist tarafından lanetlenmiş kurtadam 1 el sonra ölsün bence.

Şimdilik böyle

Diğer rollere bakınca, avcı konusunda haklı olduğunu düşündüm. Avcıya 3 gümüş kurşun vereceğim, üçünü de sivile harcarsa intihar edecek. Küçük ihtimal tabi, ancak böyle diğer sınıflara göre daha dengeli olacaktır.

Sanırım ona da "Lanetleme" vereceğim, lanetlenen oyuncu 1 tur sonra ölecek. Eğer lanet yüzünden ölürse ve kurtadam veya okültist ise, okültist 1 adet lanetleme yeteneği daha kazanacak. Bir nevi gücü emmiş olacak. Lanetleme bir kez kullanılabilecek. hatta demonsa ölecek. (:

Yukarıdaki yorumlar ışığında üstteki mesajı düzenledim. Her rolde küçüklü büyüklü değişiklikler yaptım sanırım.
RelentlessRelentless
Üye
Sivillere intihar edip turu erken bitirme yeteneğini de verirsek çok şahane bir oyun olacak. Ben her şeyi beğendim.

Gizli güç olayı iyiydi ya.
geti legio
Üye
siz bi oyunmu yapıyosunuz yani normal bi oyunmu web tabanlımı belki yardım ederim?
AdramelechAdramelech
Üye

siz bi oyunmu yapıyosunuz yani normal bi oyunmu web tabanlımı belki yardım ederim?

Hayır, frp oynuyoruz.

Sivillere intihar edip turu erken bitirme yeteneğini de verirsek çok şahane bir oyun olacak. Ben her şeyi beğendim.

Gizli güç olayı iyiydi ya.

Gizli güç olayı benim hafiften sıyırmam ve tüm köylüleri öldüren bir büyü yazmamla bitebilirdi. Böyle daha iyi oldu... :D Oyuncuların isyanı durumu konusunda da haklıydılar tabi.
XFire1994
Üye
Beni de yazın :)
AdramelechAdramelech
Üye
Tamamdır ekledim. (:
bodo
Üye
Beni de yazın ama oyun ilgisizlikten ölebilir ona göre hazırlan.
Nathaniel
Üye
Ne zamana başlar ki ?
2 hafta içinde başlarsa katılırım ama çok aktif olamayabilirim.eğer daha sonra başlarsa elimden geldiği kadarıyla katılmaya çalışırım.
Bir de mesela oyuncuyu bir turda linç edilmekten koruyan madalyon benzeri şeyler olabilir.Gün sonu bitmeden tehlikede olduğunu hisseden oyuncu madalyonu kullanıp oyların yönünü değiştirebilir.bunun için katılımcıların oyunu yöneticiye gizli göndermesi gerekiyor tabii.İkinci en yüksek oyu alan linç edilir sonra falan.Bu kurulan ortaklıklar için daha stratejik düşünmeyi dayatır gibi.
Bir de çok özel karakter ve güç olmuş gibi geliyor.Çok ilgi gösterilmiyor zaten ve bu da daha korkutucu duruyor acemiler için bence.
Mesela Geist gereksiz geldi.Bir de bir kişiyi taraf değiştirme,taraf değiştiren için çok zor olur yahu.özellikle oyunun con aşamalarında.
AdramelechAdramelech
Üye
@bodo; napalım abi. Herkes bunu diyor zaten öleceğinden emin gibi bir şeyim şu dakkadan sonra heh.

@Nathaniel; dediğim gibi, bir şeyleri deniyorum işte nasıl olacak diye. Bir kaç güne başlar eğer bir iki oyuncu daha gelirse. (:
discussioncontroller