Pandæmonium I - Blood & Beer
Amenquiver
Mod
İSTERÜK.
Jon IrenicusJon Irenicus
Üye
Oynayacak yeterli sayıda insanı toplarsak seve seve DM'lik yapmaya çalışırım.
littlemilkgirl
Üye
çılgınlar gibi içimizde patladı. oyuncu var bence yani. ben varım 1kere. hoho.
XFire1994
Üye
Ben de oynarım, sonra dmlik de yapıcam hatta =P
Jon IrenicusJon Irenicus
Üye
Akşama konuyu açayım o zaman ama pek umudum yok. Oyunu bir şekilde 9-10 kişiye adapte etmeye çalışacağım. Aslında kafamda Vault experiment temalı bir oyun var ama bu sefer rolleri nasıl uyarlarım bilmiyorum. Kahin'i Overseer yapsam, her gece birini güvenlik kameralarından izlese falan :P Hatta öyle bir sosyal deneymiş ki kimse overseerın kim olduğunu bilmiyormuş :D

XFire1994, senin aklında güzel fikirler varsa sen yönet. Yok ben önce oynamak istiyorum dersen de sorun değil.
RelentlessRelentless
Üye
Bu oyun güzeldi ya. Niye iptal oldu anlamadım.
bodo
Üye
Konuyu açıp oyunu başlatmadan iptal etmek de iyiymiş.
RelentlessRelentless
Üye
Neden laf soktun ki şimdi? Ayıp değil mi?
AdramelechAdramelech
Üye

Konuyu açıp oyunu başlatmadan iptal etmek de iyiymiş.

Bakış açın bu kadar geniş yani. Aferin ne diyeyim. (:
XFire1994
Üye

Akşama konuyu açayım o zaman ama pek umudum yok. Oyunu bir şekilde 9-10 kişiye adapte etmeye çalışacağım. Aslında kafamda Vault experiment temalı bir oyun var ama bu sefer rolleri nasıl uyarlarım bilmiyorum. Kahin'i Overseer yapsam, her gece birini güvenlik kameralarından izlese falan Hatta öyle bir sosyal deneymiş ki kimse overseerın kim olduğunu bilmiyormuş

XFire1994, senin aklında güzel fikirler varsa sen yönet. Yok ben önce oynamak istiyorum dersen de sorun değil.

Ya benim aklımda bir hikaye var ama daha temellerini oturtamadım tam, sen oynatsan güzel olur =) O bittikten sonra da ben oynatırım bir oyun =)
discussioncontroller