Kurtadam! - The Vault Experiment - İyiler Kazandı
XFire1994
Üye
LİNÇ: AMENQUIVER diyorum ben bu tur. Bu arada, zaten 4 kişiyiz, gün sonunu pazartesi yapmasak da yarına alsak?
Jon IrenicusJon Irenicus
Üye
Herkese uyarsa benim için sorun değil.

Aslında iyiler ipten döndü. Eğer Xaciall intihar etmese ve doktor da doğru kişiyi seçmemiş olsaydı oyun bitmişti şu anda :lol:
Bu günsonuna çok da güzel hikaye yazılırdı ama eve çok geç geldim.
littlemilkgirl
Üye
Kafam çok aşırı karışık. XFire dersin tabi Amenquiver diye.

1den çok mu doktor var. cidden ortada anlayamadığım şeyler kalmış.

evet gün sonu yarın olsun. bana uyar.
Xaciall
Üye
Arkadaşlar çok özür dilerim babam bugün taburcu oldu,yanına çağırdı beni ağrısı artmış, onunla ilgilenirken geçti süre valla kusura bakmayın.

edit:renkli yazmayı unutmuşum.
Amenquiver
Mod
Nası doktor ya :s. Ulan doktor benim zaten , demek 2 doktor var kadroda. Xfire direk şüphelidir gözümde an itibariyle.
Jon IrenicusJon Irenicus
Üye
Kara Murat benim! :P
littlemilkgirl
Üye
Linç : XFire
Amenquiver
Mod
Linç xfire.
XFire1994
Üye
İlk önce iyi rollü bir kişiyi hedef gösterip linç ettirmek, sonra da "aa o doktor muymuş, ben de doktordum bak şu işe" deyip işin içinden sıyrılmak ne kadar kolaymış meğersem.
littlemilkgirl
Üye
haha xfire. tek kötü sensin şuanda. biz tek doktor olduğunu sanıyorduk.

ben aven i biliyordum. amen i de tahmin ettim. kendim de zaten iyiydim. Lampard sen ve xaciall kalmıştınız.

Lamparda kesin ajan dedik vault sakini yoktu çünkü(ölen jon dışında). doktor çıktı. onu tahmin etsem ona ulaşırdım.

tek kötü olan sen kaldın bu durumda. Xaciall hırsız sen ise ajansın. bunu zaten jon ajanla hırsızı başbaşa konuşturup başka ajanlardan bahsetmeyerek belirtmiş ve biz görememişiz. gün sonu şuan bile olabilir. :)

Lampard; helal kendini korumakla iyi yapmışsın ama en azından aven in izci olduğu ortaya çıktığında onunla iletişime geçseydin daha iyi organize olurduk bu el biterdi oyun. aslında zaten bitti gerçi.

Aven; sana da yanlış yönlendirme yaptım çok pardon.
discussioncontroller