Kurtadam! - The Vault Experiment - İyiler Kazandı
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Doktor bu ne?
XFire1994
Üye
Ahah nolmus burda ya :D
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
littlemilkgirl
Üye
@audio aaa ayıp oluyo ya ahah Jon heralde alkolü fazla kaçırdı felan
Amenquiver
Mod
Ee bir açıklama yok mu ?
Jon IrenicusJon Irenicus
Üye
Keşke sadece littlemilkgirl ile XFire994'ün rolünü değiştirseydim :lol: Son 2 sayfada iyi eğlendim ama. Eğlenceme katılan sadece Audiodragon olmuş, onun şerefine buyrun gerçek günsonu:

[center]image[/center]

Audiodragon overseerın odasından olan biteni izliyordu. Kalan dört kişiden üçünün Doktor Amenquiver'i masaya bağlamasını izledi.

"Sanırım zamanı geldi."

[center]***[/center]

Ajan XFire1994 başka çaresi olmadığını biliyordu. Üzerine gelen İzci Aven ile Overseer littlemilkgirl'ü yavaşça süzdü.

"Ne yazık ki o kadar kolay değil."

Aven'in, bunun olacağından hiç şüphesi yokmuş gibi bakışı ve littlemilkgirl'ün ateş saçan gözlerinin önünde XFire1994 lazer silahını çıkartıp littlemilkgirl'ün üzerine doğrulttu. Bir şeyler yolunda değildi ve daha önce imkansız koşullarda hayatta kalmış olan XFire1994'ün dikkatinden Aven'in gözbebeğinin hafifçe oynaması gözünden kaçmamıştı. Müthiç bir çeviklikle arkasını döndüğünde karşılaştığı şey Audiodragon'un yüzünde patlamak üzere olan yumruğuydu.

"Sanırım o elindeki bana ait."

[center]***[/center]

İzci Avenin "her zamanki gibi zamanlaman harika" dercesine bakışı ve littlemilkgirl'ün şaşkınlıktan afallamış bir halde ağzından dökülen sorular Emekli Asker Audiodragon'un yüzünü uzun bir süre sonra da olsa gülümsetmeyi başrmıştı. Elini usulca havaya kaldırıp littlemilkgirl'ün ardı arkası kesilmeyen sorularını durdurdu.

"Heyecanını anlıyorum ve emin ol bütün soruların cevap bulacak."

Gözleri Aven'in üzerinde kilitlendi.

"Gelin, size göstermem gereken çok önemli bir şey var."

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oyunu iyiler kazandı. Hepinize katıldığınız için teşekkür ederim. Umarım benim için olduğu kadar sizin için de güzel bir oyun olmuştur :)
Amenquiver
Mod
Nedense ben zevk aldım son 2 3 turdan. Öpüyorum oyun için.
littlemilkgirl
Üye
teallam. eheh. teşekkürler oyun için.
XFire1994
Üye
Hemen yeni bir kurtadam oynatayım mı yoksa 2-3 hafta bekleyelim mi?
Xaciall
Üye
Ben varım oyun olursa.
discussioncontroller