Mesaj rapor etmek
ofcmofcm
Üye
Forumda kurallara aykırı ya da rahatsız edici bir başlık/mesaj gördüğünüzde lütfen bunu moderatörlere bildirin. Her mesajın altında "moderatöre bildir" düğmesini görebilirsiniz. Buna tıklayıp sizce sorunun ne olduğunu anlatan kısa bir mesaj yazıp kolayca yollayabilirsiniz. Ancak nutmamanız gereken iki nokta var.

1- Her rapor tüm moderatörlere mail olarak ulaşmaktadır. Gereksiz raporlamalar moderatörlere spam olarak dönmektedir. haliyle onlar da artık gelen raporlara daha az önem göstermeye başlamaktadır. Bu yüzden gerçekten önemliyse rapor edin.

2- Şikayet sebebinizi düzgün açıklayın. Siz şikayeti düzgün yapmazsanız moderatörler sizin neden rahatsız olduğunuzu anlamayabilir. Mesela "Bu ne şimdi!" bir şikayet açıklaması değildir. "Aynı başlık iki kere açılmış", "Kullanıcıya hakaret edilmiş" doğru bir açıklamadır. hayat hikayesi yazmaya gerek yok, bir cümle yeterli.
Gildor
Üye
"Çok acıklı yazmış, ağlatıyor..." gerekli bi şikayet olurmu :D

Şaka bir yana umarım bu butonu kullanmak zorunda kalmayız.
StormOrjin
Üye
Ya ama bazen yorum yazmaya bile gerek olmuyor. (Bkz: Halflife Orange Box Sitemize eklenmiştir (No Stream!!!)) konusu. Böyle sorunun ne olduğu belli bi konuda bazen insan ne yorum yapacağını bilemiyor...
FireMcFireMc
Üye
Umalımda bundan sonra hiç moderatöre bildirecek mesajımız olmasın. Öyle güzel bir forum olalım. :D
ofcmofcm
Üye
"Mesajda/Topic'de kopya oyun reklamı/paylaşımı yapılıyor" yeterli Orjin. Ya bir de senin nick'ini gördükçe gülümsemeden edemiyorum. Vogel ofisinin yanında vosvos minbüste çalışan bir Orijin köftecisi vardı. Gece 2'den sonra bir tek o açık olurdu. Az beslememişti bizi. Seni gördükçe yarım ekmek köfte çekiyor canım =P
StormOrjin
Üye
ofcm dedi:

"Mesajda/Topic'de kopya oyun reklamı/paylaşımı yapılıyor" yeterli Orjin. Ya bir de senin nick'ini gördükçe gülümsemeden edemiyorum. Vogel ofisinin yanında vosvos minbüste çalışan bir Orijin köftecisi vardı. Gece 2'den sonra bir tek o açık olurdu. Az beslememişti bizi. Seni gördükçe yarım ekmek köfte çekiyor canım =P

Eheheh. Umarım köfteciye yeni ofisin adresini vermişinizdir. Ne sizin gece 2den sonra aç kalmanızı, nede köftecinin aç kalmasını isterim... (eheaea köftecinin aç kalmasıda epey küçük bi ihtimal ama...) XD
exekopat
Üye
firemc  haklısın  küsel ordam olalım lütfen
Misafir
Hö? "küsel ordam" ne ?
SwooshSwoosh
Üye
ordam, ortam olabilir de küseli çözemedim. aa anladım, güzel demeye çalışmış. türkçe meali; küsel ordam = güzel ortam. bize yaptırdığı beyin jimnastiği için teşekkür ediyoruz egzekopat'a.
Misafir
çoq küsel kızz di mi şurdaqi swooshcan.. Baq baq şurdaqi!
SwooshSwoosh
Üye
ama çoq yerine chok, şurdaki yerine shurdaky yazman gerekirdi clown, olmamış xD
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller