Mesaj rapor etmek
SYSCLEANER
Mod
Benim bildiğim konuyu açtığında konuya cevap verilmezse silebiliyorsun.
Ghost hunter
Üye
O Levelda öyleydi SYS.
SYSCLEANER
Mod
Hadiya yaşlandık :P :D
Misafir
Proper dedi:

Neden kendi mesajlarımızı moderatörlere bildiremiyoruz efem?

Neden kendi mesajlarını moderatörlere bildirmek istiyorsun ki Proper. Mazoşist misin?
SYSCLEANER
Mod
Yok kendi mesajlarını bildirmek bazen gerkioyr mesela ben bir konunun sabitlenmesini rica ederken öyle yapıyordum.
ForzaeagleForzaeagle
Üye
Az önce bir şey farkettim.Birisi kullanıcı adımı ve şifremi almadıysa çok ilginç bir görüntü olmuş demektir : http://img293.imageshack.us/img293/6936/hatanr1.jpg
Not:Resmi nereye yollayacağımı bilemedim.
Ghost hunter
Üye
Eğer kendi isteğile çıkmadıysan, hani böyle tam mesajı yazıyorsun.Göndere basıyorsun.O anda atıyor forumdan ve mesajında yanıyor.
İşte o şekilde veya benzer bir şekilde sen çıkış butonuna basmadan attıysa sorun yok.Öyle yapıyor.
falanca17
Üye
ben bu konuyu nereye yazıçağımı bulamadım, o yuzden buraya yazıyorum. kusura bakmayın.

benim şikayetim forumda çok gereksiz başlıkların açılması ve sorunun daha büyüğü çok gereksiz muhabbetlerin dönemsi. bir konuya bakıyorum 50 sayfalık yazı yazılmış ama 40 safyası sadece geyik. buda forumu takip etmeyi imkansız hale getiriyor.
Bu konuyla ilgili nasıl bir çalışma yapılabilir bilmiyorum. belki biz boyleyiz işine gelirsede diyebilirsiniz ama forumu herkes 7/24 takip edemiyor.
Misafir
Evet, son zamanlarda geyik dozajı çok arttı.
QuendarthQuendarth
Mod
Gereksiz başlıklar falan çok sorun değil. İstenildiği kadar saçma başlık açılıp geyik yapılsın. Ama ciddi başlıklarda lütfen abartılı geyik yapılmasın. Yani başlık geyik amacıyla kullanılmasın. Yoksa ufak tefek şeylerde pek sakınca yok bence.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller