Mesaj rapor etmek
dark_devil_cry
Üye
Quendarth dedi:

Gereksiz başlıklar falan çok sorun değil. İstenildiği kadar saçma başlık açılıp geyik yapılsın. Ama ciddi başlıklarda lütfen abartılı geyik yapılmasın. Yani başlık geyik amacıyla kullanılmasın. Yoksa ufak tefek şeylerde pek sakınca yok bence.

bencede =) bazı arkadaşlar o kadar çok geyiğe 'sarıyorlar ki' durduramıyoruz...
snyz
Üye
Açtığım konu başlığı (ya da başlıkları) sanırım bir moderatör arkadaş tarafından silinmiş. Kendim de yine belirtmiştim zaten eğer varsa bir hatam silinsin.Zaten cevaplar saolsun iyice amacından sapmıştı. Ancak en azından mesajı doğru başlık altına çekseydi.
stabilostabilo
Üye
snyz dedi:

Ancak en azından mesajı doğru başlık altına çekseydi.

Hangisini?
snyz
Üye
bir mesajı birden fazla konu başlığı altında açtım. herhangi birisini çekebilirdi. Şimdi bakıyorum ancak hangi konu altına açmam gerektiğine karar veremiyorum...
Secret_Assassin
Üye
Belki Oyun Dünyası Bölümü altına koyarlar sonra merak etme.
snyz
Üye
Ben bir yere koydum. Gerek yok...
inesistente
Üye
snyz dedi:

Açtığım konu başlığı (ya da başlıkları) sanırım bir moderatör arkadaş tarafından silinmiş. Kendim de yine belirtmiştim zaten eğer varsa bir hatam silinsin.Zaten cevaplar saolsun iyice amacından sapmıştı. Ancak en azından mesajı doğru başlık altına çekseydi.

başlıkları ben sildim, sana başlığı nereye açman gerektiği konusunda mesaj atmaya çalışırken forum çöktü. sonra yeniden mesaj attım, ama sen doğru yere açmışsın zaten o sırada. problem yok.
snyz
Üye
Ok. Teşekkür ederim.
falanca17
Üye
Olur öyle şeyler. Sıkma canını.
ElladanElladan
Üye
Az önce Jedi Panelvan'ın bir mesajını okuyunca aklıma geldi. Hani Ekşisözlük'teki gibi mesajlar silinirken neden silindiğine dair bir kaç kelimelik kısa bir açıklama yazılabilr mi acaba? Sadece bir fikir.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller