Mesaj rapor etmek
Çağlayan
Üye
Ekşi'deki "popomuza girebilir" açıklaması gibi mi? ;D
Dark_BlueDark_Blue
Üye
Elladan dedi:

Az önce Jedi Panelvan'ın bir mesajını okuyunca aklıma geldi. Hani Ekşisözlük'teki gibi mesajlar silinirken neden silindiğine dair bir kaç kelimelik kısa bir açıklama yazılabilr mi acaba? Sadece bir fikir.

Mantıklı.
AdramelechAdramelech
Üye

Onu kastettiğine %100 eminim  ;D ;D
ElladanElladan
Üye

Evet onunn gibi =). Hani "Başlıkla ilgisiz.", "Hakaretamiz.", "Fazla argo/müstehcen", "Bu suç olabilir.", "Bu kesinlikle suç." vs. gibi. Ama bunlar düşünülüp, belirli şartlara bağlanmalı. Moderatörlere çok fazla yük binebilir. Mesuliyet kabul edilmez. =)
manager80manager80
Üye
Çok yararlı bir sistem. Herkese tavsiye ederim kullanımını ;)
SYSCLEANER
Mod
İŞ çıkarmayın moderatörlere :P
a_smurfa_smurf
Üye
Zaten var, mesaj rapor ederken "Yorum Ekle" bölümüne yazabiliyorsunuz.
ElladanElladan
Üye
Eeheh yok o dğeil, mesaj rapor ederken kullanıcılar yorum yazıyorlar, eyvallah. Ben bir de yöneticilerin sildiği mesajlar için söylemiştim aynısını. ^_^
StormOrjin
Üye
Ah mesajlar boş kalmasın diyorsun. İşte benim fikrim:

.... .- - - .-  -.-- .- --.. .. -. .. -.  -. . -.. . -.  ... .. .-.. .. -. -.. .. --. ..  -- --- .-. ...  -.- --- -.. ..- -. -.. .-  -.-- .- --.. .. .-.. ... .. -. .-.-.-  -.--.-  . ...- . -  -- --- -.. .-.. .- .-. .-  .. ...  -.-. .. -.- .- .-. - .. -.-- --- .-. ..- -- .-.-.- .-.-.- .-.-.-  -.--.-

=P
Nyse
Üye

Ah mesajlar boş kalmasın diyorsun. İşte benim fikrim:

.... .- - - .-   -.-- .- --.. .. -. .. -.   -. . -.. . -.   ... .. .-.. .. -. -.. .. --. ..   -- --- .-. ...   -.- --- -.. ..- -. -.. .-   -.-- .- --.. .. .-.. ... .. -. .-.-.-   -.--.-   . ...- . -   -- --- -.. .-.. .- .-. .-   .. ...   -.-. .. -.- .- .-. - .. -.-- --- .-. ..- -- .-.-.- .-.-.- .-.-.-   -.--.-

=P

merak ettim translater'dan baktım ama bide play'e basmasaydım daha güzel olucaktı bir an hiç bitmiycek sandım dıttırı dıttırı dıt
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller