Crysis 2 ps3 clan.
frknphlvnfrknphlvn
Üye
Arkadaşlar kz3'de kurduğumuz klanı crysis 2'de devam edelim, bunun haricinde kz3 [OGZ]klanına üye olmayan arkadaşlar da katılsın tabiki içimize, gelmek isteyenler alt kısma isimlerini yazarlarsa sevinirim.oyun çıkar çıkmaz klanımızı kuralım.

PSN:aelva
PSN:goyuncumaniak
PSN:gduman94
PSN:talthybios13
PSN:ReturnZuhaa
aelva
Üye
PSN:aelva kesinlikle alıcam
thegmnkthegmnk
Üye
Başlığı küçüğe çevirirsen iyi olur :)

Sana dediğim gibi çoğunluk PC'de oynayacaktır. Ha eğer yeterli adam varsa kurarız ancak çok da MW2 gibi olsun istemiyorum. Daha çok "Grubu" diye çevir istersen :)
Return Zuha
Üye
Crysis alıcam ama çıkınca ne zaman alrım....Daha KZ3 alamadım :)Bu arada açmışkem BF3 Klanıda açalım PS3 bölümüne :)
frknphlvnfrknphlvn
Üye

Başlığı küçüğe çevirirsen iyi olur :)

Sana dediğim gibi çoğunluk PC'de oynayacaktır. Ha eğer yeterli adam varsa kurarız ancak çok da MW2 gibi olsun istemiyorum. Daha çok "Grubu" diye çevir istersen :)

tamamdır başlığı küçülttüm ancak clan olarak kalsın yav bir şey olmaz sonuçta ps3 clan dedik.:)
Return Zuha
Üye
ReturnZuhaa olacak,1 a eksik :) Bu arada;
PS3 BF3 [OGZ] Clanı : http://www.oyungezer.com.tr/forum/playstation/1187576-battlefield-3-ogz-klani--#1187576 PS3 tam destek :cheer:
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Beni de yaz.
PSN: talthybios13
gduman94gduman94
Üye
Beni yazın dostlar
PSN:gduman94
thegmnkthegmnk
Üye

ReturnZuhaa olacak,1 a eksik :) Bu arada;
PS3 BF3 [OGZ] Clanı : http://www.oyungezer.com.tr/forum/playstation/1187576-battlefield-3-ogz-klani--#1187576 PS3 tam destek :cheer:

Ben yokum BF3'te.

Daha doğrusu PC'ye alacağım. Evet FPS'yi konsolda severim ama arada 40 pyuncu fark olunca insan PC'ye istiyor haliyle :)
darkprensdarkprens
Üye
Oyun ps3te bok gibi. Her yerde kirik cizgiler var.
frknphlvnfrknphlvn
Üye

Oyun ps3te bok gibi. Her yerde kirik cizgiler var.

ben hiç bir yerde görmedim ayrıca yorumu yazdıkdan sonra dikkatli dikkatli baktım ama görmedim. Yanlız oyun türk kaynıyor.
discussioncontroller