Crysis 2 ps3 clan.
frknphlvnfrknphlvn
Üye
ARKADAŞLAR CLAN I KURAMADIM :lol: BU YETKİYİ SİZE BIRAKIYORUM KATILIRIM SİZE furkann_p
Return Zuha
Üye
Oyunun multisinin demosunu da oynayamadım :( Multiplayeri nasıl zevklimi oynayanlar için PS3 te ? Demodaki gibi sorunlu değildir inşallah :)
frknphlvnfrknphlvn
Üye
ben arkadaşım ile oynuyorum benim hoşuma gitti çevre grafikler'de problem var biraz ama çok eğlenceli arkadaşımın'da hoşuna gitti, güzel yani :D :D
frknphlvnfrknphlvn
Üye

Oyunun multisinin demosunu da oynayamadım :( Multiplayeri nasıl zevklimi oynayanlar için PS3 te ? Demodaki gibi sorunlu değildir inşallah :)

ben arkadaşım ile oynuyorum benim hoşuma gitti çevre grafikler'de problem var biraz ama çok eğlenceli arkadaşımın'da hoşuna gitti, güzel yani
fullycharge
Üye
PS3'te oynayanlar için yeni yama çıkmış, dediğine göre yapay zekayı da düzeltiyor(umarım):

Crysis 2 Patch Notes:

http://www.mycrysis.com/forums/viewtopic.php?f=41&t=20212
PiyanistPiyanist
Üye

Multi eğlenceli demoyla ilgisi yok.O alpha demo muydu neydi Allah bilir.Yalnız 1-2 bardan yukarısını göremiyorum.Bağlantı sorunları oluyor maalesef.Ama dengeli oynanış ve eğlence bu sorunları unutturuyor diyebilirim.Gerçi arada bi küfür sallıyoruz ama olsun. :)
Gedadh
Üye
bende katilmak isterim PSN:Gedadh
Return Zuha
Üye
Arkadaşlar Crysis 2 multi oynamak isteyenler gelsinler....Eğer elinizde duruyorsa oyun,multisi ne kadar da güzel olmasada toplanabiliriz :) Yarın kimler gelebilir ?
PSN:ReturnZuhaa
gduman94gduman94
Üye
Beni silebilirmisiniz klandan oyunu elimden çıkardım.
discussioncontroller