Kurtadam-Terkedilmiş Han-Kötüler Kazandı!
XFire1994
Üye
Arkadaşlar zaten ya son tur ya da sondan önceki tur olacak bu, o yüzden günde bir günsonu sistemine geçiyorum.
littlemilkgirl
Üye
baş meleğe hakaret eden kahin için bişiy diyemiyeceğim. 1daha da oynamam zaten.

oyunların hepsi müthişti. sizegüveniyorum varislerim(kendilerini bilirler)

hee rp ile oynamadan gitti demesinler.

''ve littlemilkgirl odasında ölü bulundu, tecavüz edilmiş, ardından boğazı kesilmiş.''
Amenquiver
Mod
Hala yazdığın kabahat.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
RelentlessRelentless
Üye
Bugün olsun yine seni yerim Audio :D Kaçarın yok :D
LunodLunod
Üye

Baş meleğimiz gitti.Ama süper oynadı kendisini yürekten tebrik ediyorum.=) Neox zaten yoktu.Pek bir fark olmadı.Amenin son "Kahin'im ben." çırpınışı işe yaramadı.Sıra geldi Quendarth'a.
Evvet Quendarth sıra sende.Açıkla bakalım.

Güzel demiş Aven ama...

Şimdi Amenquiver'ın dediği birşey vardı... "Quendarth ve Jon sivil" Quendarth hemen "haklı" diye atılmıştı. Amenquiver'ın kendini kurtarmak için doğruyu söylemiş olacağını düşünüyorum yani bunlardan biri kurtadammış gibi gelmiyor. Hem hainin de hani bile bile bir kötüyü iyi gibi göstermek isteyeceğini sanmıyorum.

Bunun dışında "Gduman94" var ki kimsenin ilgisini çekmiyor, hep aradan sıyrılıyor falan buda dikkatimi çeken ayrı bir olay.

Aven hakkında da bu yüzden şüphelerim var.
QuendarthQuendarth
Mod

Baş meleğimiz gitti.Ama süper oynadı kendisini yürekten tebrik ediyorum.=) Neox zaten yoktu.Pek bir fark olmadı.Amenin son "Kahin'im ben." çırpınışı işe yaramadı.Sıra geldi Quendarth'a.
Evvet Quendarth sıra sende.Açıkla bakalım.

Güzel demiş Aven ama...

Şimdi Amenquiver'ın dediği birşey vardı... "Quendarth ve Jon sivil" Quendarth hemen "haklı" diye atılmıştı. Amenquiver'ın kendini kurtarmak için doğruyu söylemiş olacağını düşünüyorum yani bunlardan biri kurtadammış gibi gelmiyor. Hem hainin de hani bile bile bir kötüyü iyi gibi göstermek isteyeceğini sanmıyorum.

Üstelik ben kötü olsam önceden Amen'le anlaşmış olurduk ve ben onu kurtarmak için onun mesajından hemen sonra "Evet, sivilim" derdim. Ama öyle demek aklıma gelmedi ve ben öyle demediğim için Aven Amen'e oy attı.
NeoxolmisNeoxolmis
Üye

baş meleğe hakaret eden kahin için bişiy diyemiyeceğim. 1daha da oynamam zaten.

oyunların hepsi müthişti. sizegüveniyorum varislerim(kendilerini bilirler)

hee rp ile oynamadan gitti demesinler.

''ve littlemilkgirl odasında ölü bulundu, tecavüz edilmiş, ardından boğazı kesilmiş.''

yavrum şaka mısın sen ya

bu arada ben gün sonunun dün olduğunu bilmiyordum, ders çalışmak için arkadaşta kaldım ve ne yazıkki orada net yoktu. nese zaten.

birileri sevinmiş öldüğüme. abicim bu kadar nefret ediyosanız benden gelin söyleyin neyse aramızdaki husumet çözelim. vayy ölmüş çok sevindim diye yapmayın.
RelentlessRelentless
Üye
Kafanı ufak bir bıçakla kesip, buzlukta saklamak istiyorum. Senden bu kadar nefret ediyorum.
Spoiler: Sevdim bu işi.
NeoxolmisNeoxolmis
Üye

Kafanı ufak bir bıçakla kesip, buzlukta saklamak istiyorum. Senden bu kadar nefret ediyorum.
Spoiler:

Sevdim bu işi.

>.<""</font>
discussioncontroller