Kurtadam-Terkedilmiş Han-Kötüler Kazandı!
LunodLunod
Üye
Oyundan elenenler daha çok konuşuyor. Bu ne iş be azizim? Bitsede gitsek tavrında herkes.
gduman94gduman94
Üye
Linç: Quendarth

Rastgele bir oy.
QuendarthQuendarth
Mod
Millet bıraktı artık sanki oyunu.

Neyse, son birkaç tur zaten. Gduman'ın kurtadam olması yüksek bir olasılık çünkü Hain Amen geçen tur başta Gduman'a oy verdi ve Gduman'ın gideceğini anlayınca oyunu son anda değiştirdi. Jon Gduman'a oy verdiğine göre muhtemelen o da benim gibi düşünüyor (asıl kötü kendisi değilse tabii).

Linç: Gduman94

Oyun bu gün bitmezse ve elenmezsem yarın da Jon'a oy vereceğim muhtemelen.
gduman94gduman94
Üye
Vazgeç: Quendarth

Linç: Jon Irenicus

Jon'un daha gün yeni bitmişken direk bana linç oyu sallaması ondan süphelenmeme yol açtı bu yüzden linç oyumu değiştiriyorum.
QuendarthQuendarth
Mod
Lunod Jon'a oy verirse Jon ve Gduman, başkasına oy verirse sadece Gduman gidiyor.
LunodLunod
Üye
Açıkcası Jon'dan şüphelenmiyorum, daha doğrusu bu ele bağlı olacak kesinlikle.

Linç: gduman94
Jon IrenicusJon Irenicus
Üye
Abi benden nasıl şüphelenebiliyorsunuz hayret ediyorum. Oyunu mu takip etmiyorsunuz ne yapıyorsunuz?
XFire1994
Üye
gduman94: 3 (Jon Irenicus, Quendarth, Lunod)
Jon Irenicus: 1 (gduman94)

Aven
QuendarthQuendarth
Mod

Abi benden nasıl şüphelenebiliyorsunuz hayret ediyorum. Oyunu mu takip etmiyorsunuz ne yapıyorsunuz?

Şimdiye kadar gördüğüm her şey iyi olduğunu düşündürecek şeylerdi. Herhangi biri olsaydın kesin iyi bu derdim ama herkes "Jon tecrübeli" deyip duruyor, açıkçası gözüm korktu bayağı, ya iyi olduğunu işaret eden şeylerin hepsi planın parçasıysa diye.
XFire1994
Üye
Günsonu Raporu:
Melek Aven, oy vermediği için öldü.
Sivil gduman94 oy çokluğu ile linç edildi.
Sivil Jon Irenicus kurtadamlar tarafından yendi.
Oyun bitti, Kurtadamlar kazandı.
discussioncontroller