Moderasyon ve Cezalar
Maralais
Üye
Genellikle bir ban dalgası sonrası "ama o suçsuz!" bağırtıları Atış Serbest'te yapılırdı ama şu anda o başlık kapalı olduğundan ve bu çığırtmayı yapmam gerektiğinden bu başlığı açmak durumundayım.

Öncelikle belirtmek isterim ki resimle yapılan olayı kesinlikle tasvip etmiyorum ve bu hareketi savunma gibi bir amacım olmayacak, çünkü durumun yanlışlığı ortada.

Ancak cemreserpal'ın arada kaynadığını düşünüyorum. Başlıktaki mesajları silinmeden önce okumuştum ve Cemre herhangi bir şekilde resmi editleme kısmına katılmamıştı. Bir istek üzerine resmi koymuştu ve sonrasında zaten "Bunun için internet cehenneminde yanacağım" demişti.

Ancak buna rağmen bir başka forum üyesi üzerine ofansif harekete iştirak ettiği sebebiyle banlı. Resmi tamamen başka bir amaç için koyduysa ve sonrasında olaylar kontrolden çıktıysa, bunun için onu suçlayabilir miyiz? Sanmıyorum. Bu "kurunun yanında yaş da yanar" prensibine yakın bir hareket gibi görünüyor ve forum gibi her kullanıcının kendi yaptığından dolayı cezalandırıldığı bir ortama pek uymuyor.

Son olarak Cemre'yle konuşmamı atmak istiyorum konu hakkında:
Cemre Serpal:
30 gün banlanmışım ya ahashahahasadas
Barış Can Kaştaş:
neden lan
trajengya için mi
Cemre Serpal:
evet
Barış Can Kaştaş:
****--
sen sadece resmi bulmadın mı

Cemre Serpal:
Kullanıcı: SİNİRMANGA, haşırt_the_bilekbord, psychorpse
Yaptırım: Süresiz uzaklaştırma
Sebep: Bir başka forum üyesine üzerine organize ofansif eylemler, bir başka üyenin resmini izinsiz kullanmak ve küçük düşürücü eylemler

Kullanıcı: kurtkapan, Enewwss, İ.Evren, cemreserpal, berx
Yaptırım: 30 gün siteden uzaklaştırma
Sebep: Bir başka forum üyesi üzerine organize ofansif eyleme iştirak etmek
ahahahaha
Barış Can Kaştaş:
dalga geçme noktasında senin işin yoktu diye biliyorum
Cemre Serpal:
yoktu ya
ben sadece resmi isteyen birine buldum işte
Barış Can Kaştaş:
epey bir aradan sonra sırf şunun için foruma gireceğim.
Cemre Serpal:
forumun arama özelliğini kullanarak :D
bu konuşmayı da at
Barış Can Kaştaş:
ok
RelentlessRelentless
Üye
Sinir'e sınırsız fazla oldu ya.
discussioncontroller