Anime manga sohbet sayfası.
yettinsasuke1yettinsasuke1
Üye
Bu formun amacı tüm animeciler burda birbirleriyle sohbet edebilmektedir.:)

Forumda tavsiye ettiğiniz animeler veya yeni çıkcak animeler hakkında yada eski animeler veyada anime oyunlarını ve daha bissürü konuyu konuşabilirsiniz yada yeni gelen animeci veya başlayan yeni animecilerle tanışabiirsiniz ve bunun gibi vs. herşey olabilir.

Bi iki kural vardır bu forumda.

1.kural
kimse kimseye eleştiri ve kötü söz söylemiyecek.

2.kural
kimse kimseye şu şundan daha iyi bir seridir gibi tatışmalar yapmayacak.

İyi sohbetler herkese.:)
esekesek
Üye
Denpa Onna to Seishun Otoko geliyor 8 nisanda!

Bu animenin olayı ise şu adam; http://myanimelist.net/people/5089/Shinbou_Akiyuki

Ayrıca; an itibariyle 3 binden fazla insan MAL'de "plan to watch" olarak etiketlemiş.
Üye
@esek
Verdiğin link güzel kardeşim.:)

Ya angel beats 2 sezon ne zaman gelcek acaba.???
Üye
(Çağkan)
Bana arkadaşlık at kanka.:)

Profilim bu en kısa sürede beklerim.:)
Sai
Üye
Kimi no iru machi okumanızı şiddetle tavsiye ederim.
Üye
Deadt note kesinlikle tavsiye ederim.

Ama adamları izlerken kendi zekandan sühpe ediyorsun.:(
Üye
Bleach'ce yeniden başlıyacağım,canım bleach izlemek istedi yeniden,en son 176-177 bölümde kalmıştım diye hatırlıyorum.:)
baypalbaypal
Üye
2006 yılından önce yani death note yokken, insanların parmakla gösterdiği anime hangisidir acaba ?
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Bir sürü var. Şuanki güncel ve popüler animelerin bir kısmı zaten 10 senedir devam eden anime\mangalar. Dolayısıyla deathnote dan önce de varlardı, sonra da var olmaya devam ediyorlar.
baypalbaypal
Üye
hayır öyle değil.

mesela biri bana sorduğunda ilk cevabım, halen death note u izlemediysen onu izlemelisin derim. Ve bu animenin bu sektörde mihenk taşı olduğunu hepimiz biliyoruz. one piece veya bleach gibi uzun soluklu olanlarında değilde. kısa ve efsane olanlarından sormuştum.
esekesek
Üye
GTO felan çok öneriliyordu. onun dışında çok hatırlamıyorum, sonuçta o sıralar anime kültürümüz pek gelişmemişti.
discussioncontroller