Anime manga sohbet sayfası.
AsunaAsuna
Üye
doğru izlemedim desene Subaru ya şükret :)
maviasuramaviasura
Üye
DBS'ye ara veren olduysa multi universe tournament başladı :)
AsunaAsuna
Üye
Re zero bitti 9/10 diyebilirim. Ana karakter son 4-5 bölümde düzelmeye başlıyor. Onun dışında genel olarak beğendim. Bu arada devamını şurdan okuyabilirsiniz

https://myanimelist.net/forum/?topicid=1553045
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Zodiac dedi:

drifters nasil? 2 bolum izledim de ovuldugu kadar yok gibi sanki, gelismeler cok klise geldi.Drifters güzel tavsiye ederim kesin izle. 4 veya 5. bölümden itibaren tüm hikaye açılıyor. Öyle çok kafa yoracak bir şey yok. Fulltime action.

Beğenenler: Feyling

maviasuramaviasura
Üye
Master War (fan made) yeni bölüm birazdan;
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Gençlik; Dragon Ball Z'yi izleyeceğim. Filler listesi lazım. Bir kaç siteye baktım, her biri farklı şeyler gösteriyor. En doğru listeyi atacak olanlara duacı olurum.
maviasuramaviasura
Üye
http://animefiller.com/dragon-ball-z-filler-list/
tek tek bölüm kontrolü etmedim ama Naruto'nun fiilerini aradım siteden ve listesi başarılı dbz içinde geçerlidir herhalde.
HOXHOX
Üye
kino no tabi'nin yeni bölümleri için heyecanım had safhada. tarihte var olmuş literally en destanevi anime. geri döneceği duyurulduğu zaman yer yerinden oynadı, a'da sticky falan yapıldı konusu, burda esamesi bile okunmamış. yazıggg.
CaturdayCaturday
Üye
Spoiler:
image

Beğenenler: Bromdr

HOXHOX
Üye
perfect blue izledim. aklım = çıktı. of forumda dövüşen oğlanlar janrı dışında anime izleyen yok ki beni şöyle gemler üzerine kültürlendirsin.
discussioncontroller