Büyük Orta Dünya - Harita
ElladanElladan
Üye
Hani FRP oynayacağıdık?
AdramelechAdramelech
Üye
Bize öyle bi bilgi gelmedi.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
AdramelechAdramelech
Üye
Kurtadamın konusu burası değil de, yazın alttaki linke, adam toplanırsa açarım hemen bir oyun ben. (:

http://oyungezer.com.tr/forum?func=view&catid=104&id=1269807
Laçin
Üye
Adra süper olmuş bunlar? Vay be. Şöyle güzel bir kağıda bastırıp asacaksın odanın bir köşesine. Veya diyorum benim gitara desen mi yaptırsak bunlardan? :D
AdramelechAdramelech
Üye

Adra süper olmuş bunlar? Vay be. Şöyle güzel bir kağıda bastırıp asacaksın odanın bir köşesine. Veya diyorum benim gitara desen mi yaptırsak bunlardan? :D

Daha devam edecektim de, böyle şeyleri tek başına yapmak zor oluyor, bir noktadan sonra sıkılıyor insan. Boş çok yer var mesela, gördüğün gibi, onları dolduracaktım ama fırsat olmadı işte. D:
ElladanElladan
Üye

Bize öyle bi bilgi gelmedi.

İnternetim kendine gelsin, her türlü oynatırım oynayacak adam olursa. (:

AdramelechAdramelech
Üye
Yine de bize öyle bi bilgi gelmedi.

Edit: İroniden/geyikten anlamayan nesle aşina değilim.
ElladanElladan
Üye
One does not simply break promises.
Laçin
Üye

Daha devam edecektim de, böyle şeyleri tek başına yapmak zor oluyor, bir noktadan sonra sıkılıyor insan. Boş çok yer var mesela, gördüğün gibi, onları dolduracaktım ama fırsat olmadı işte. D:

Boşlama da günde hiç yoktan bir 10 dakika ayır; ortaya çok güzel bir şeyler çıkacak eminim ki... ^^
discussioncontroller