Shameless
apocalypse
Üye
image
9 Ocak 2011 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayan dizide Chicago'nun varoş bir semtinde yaşayan altı çocuk ve bir bekar babadan oluşan Gallagher ailesinin yaşamı anlatılıyor. Diziye ismini veren ailenin babası Frank Gallagher (William H. Macy) sahtekar, alkolik ve utanmazın önde gideni. BAFTA ödüllü İngiliz dizisinin Amerikan versiyonunda Emmy ödüllü aktör William H. Macy ve Emmy Rossum başrolde. ABD’de yayınlandığı kanalda yedi senenin en yüksek reytingine ulaşmış durumda. Dizi şimdiden eleştirmenlerin gözdesi.
YojimboYojimbo
Mod
Henüz İngiliz versiyonunu izlememiş olduğum dizi. Aldığım duyumlara göre daha başarılıymış kendisi.

Fakat, ABD versiyonunda Emmy Rossum faktörü var ki, başlı başına bir sebeptir kendisi diziyi izlemek adına :)

William Macy ise her zamanki gibi çok başarılı.

Güzel dizidir en nihayetinde :)
LostLost
Üye
iyi oldu bu, dizi kitligi yasadigim su siralar.. =p deneyelim bakalim..

heh, abim gicik olurdu bu adama(William H. Macy) 80-90li yillarin cogu filminde karsisina cikiyor diye :p
Torqtoxin
Üye
dizi çok sıradışı olduğu için bence güzel. lip'in frank'e yumruk atıp tekmelemesi hiç göremeyeceğiniz türden şeyler bence.
JarlaxleJarlaxle
Üye
House MD, HIMYM, Spartacus'un sezon finalleri geldi, Game of Thrones da haftanın sadece 1 saati oyalıyor, ben de kendime yeni dizi arayışındayken bi arkadaşın tavsiyesiyle Shameless'a başladım. Tanıdığım çoğu insanın böyle bi diziden haberi yok, ben de 10 sayfa kadar geri gittim, arama yapmasaydım neredeyse kendi başlığımı açıyordum. :D Bence izlencek bişey bulunmayan şu aralar izlenebilecek en iyi dizilerden biri.

dipnot: dizi makul oranda cinsel içeriğe sahip :silly:
FaironFairon
Üye
Yeni sezon başlamış. Hiç beklemiyordum başlamasını, sevindirik oldum görünce :D(Hiç derken bu ara başlamasını beklemiyordum. Bir 3-4 ayı daha vardır diye düşünüyordum)
kurtkapankurtkapan
Üye
1. sezonu izlemiştim CNBC-E'de. Çok güzel dizi. 1. sezonu indirip, ikiye de başlarım =)
Eflatun
Üye
Birkaç bölümünü seyredip ne kadar iyi olduğunu görünce kesin İngiliz menşeilidir demiştim. Öyleymiş. Ama çok güzel izlenir yani.
Isshin
Üye
2. sezonu devam ediyor, yeni sezon onayını da aldı. Gırla gidiyor. Komik tarafları olduğu kadar dram tarafı da ağır basan bi dizi. Sağlam eleştiri ve göndermeleri var. Lip kardeşimizi severiz. Doğal olmasa da diziyi izlerken onlardan biri olup çıkıveriyorsunuz. Adının hakkını veriyor.
Benjamin Linus
Üye
Niye hiç yazılmamış buraya :)
AlphariusAlpharius
Üye
Ben de dün ilk sezonu bitirdim. Çok güzel bir dizi.
discussioncontroller