Shameless
BenjaminBenjamin
Üye

3 Ekim'de başlamayacak mıydı ya?

Öyleydi evet ama Showtime sürpriz mi ne yapmak istemiş diye duydum.
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
Desene yine yılbaşındaki gibi birşey yapmışlar :D
tersadamtersadam
Üye
İlk kez bi dizide "hooaayyydaa yine baslarina bir sey geldi baslar baslamaz" demedim. Oyle bos gecti 7x1
phdphd
Üye
Erken biraz bunu söylemek için ama ilk bölüm itibarı ile altıncı sezon sonrası iyiye gidiş hissettim.

Spoiler:
Kev'in giydiği filin benzeri galiba Larry 7'de vardı. Debbie göze batmayı bırakıp normal bir Gallagher olma ibareleri göstermeye başladı ama milletin kartını martını kullanmaya devam ederse kesin yakalanacak, bebek muhtemelen Fiona'nın başına kalacak. Hatta ilk bebek arabasını satışa sunduktan hemen sonra teklif gelince teklifi arabanın sahibi verdi, yakalanacak sandım. Muhasebe tutan gözlüklü Svet objektif olarak en iyi Svet.

Beğenenler: Astus

Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
Spoiler:
bu sezonun draması debbienin yakalanması olacak sanırım
phdphd
Üye
Son bölümü Emmy Rossum yönetmiş, ilk yönetmenlik deneyimiymiş.

Spoiler:
Frank'in yeni ailesi dizideki en gerzo şey olabilir. Ölse hepsi keşke. Islak Svet kurtardı bölümü adeta.
Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
babası da bölümleri kotarabilir
AstusAstus
Üye
geçen sezon da bi bölümü William H. Macy yönetmişti aynı bu şekilde.

bu bölümü beğendim açıkçası da, eski shameless değil yav. üzüyor beni. 4. sezon peak level oldu sanırım. gerçi geçen sezona göre daha iyi sanki bu sezon. bi de carl artık "im black" şeysini bıraksa artık yav. 4. bölümü beğendim ama. bi sonraki bölümde gene aynı muhabbetler döneceksdfs

SwooshSwoosh
Üye
bu sezon geçen sezona 10 basar. ama önceki tüm sezonlar bu sezona 10 basar. geçen sezon aşırı kötüydü ya allah kahretmesin ama bu fena değil, 3. bölüm şahaneydi mesela. izleyip görelim

phdphd
Üye
Belki de dördüncü sezonun son bölümlerinin kalitesine hiçbir zaman ulaşamayacak dizi ama son bölümü gerçekten çok beğendim.

Spoiler:
Fiona'nın gülme krizi sırasında Kev'in salak salak gülüp neye gülüyoruz demesi, Frank'in evi toparlaması, Ian'ın kurula anlattığı ciayco hikayesi iyiydi. Şu Svet de dolandırıyor mu bunları napıyor belli olsun artık lütfen yeter

discussioncontroller