Shameless
FaironFairon
Üye
phd dedi:

Belki de dördüncü sezonun son bölümlerinin kalitesine hiçbir zaman ulaşamayacak dizi ama son bölümü gerçekten çok beğendim.

Spoiler:
Fiona'nın gülme krizi sırasında Kev'in salak salak gülüp neye gülüyoruz demesi, Frank'in evi toparlaması, Ian'ın kurula anlattığı ciayco hikayesi iyiydi. Şu Svet de dolandırıyor mu bunları napıyor belli olsun artık lütfen yeter

Spoiler:
Svetlana diziden ayrılırsa izlemeyi bırakırım. Ona göre yazsınlar bir şey.
BenjaminBenjamin
Üye
Bu sezon en zayıf sezon bana göre. Ama son bölüm iyiydi gerçekten.
phdphd
Üye
Fairon dedi:

Spoiler:
Svetlana diziden ayrılırsa izlemeyi bırakırım. Ona göre yazsınlar bir şey.

Yayınlanmamış bölümler için spoiler

Spoiler:
Ana kadroya daha yeni katılmışken ayrılacağını sanmıyorum da KeVetlana üçlüsü bitebilir. Mickey dönecekmiş sezonun ilerleyen bölümlerinde, onu bir şekilde kullanabilirler Svetteki değişim için.
SwooshSwoosh
Üye
onu bunu bırakın da dizinin tartışmasız en bayık en nefret edilesi karakteri MONİKA geliyormuş bu bölüm
bi ara bu kadını görünce legit midem bulanmaya başlıyordu neden bilmiyorum
BenjaminBenjamin
Üye
Sammy gelse keşke
Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
phd dedi:

Belki de dördüncü sezonun son bölümlerinin kalitesine hiçbir zaman ulaşamayacak dizi ama son bölümü gerçekten çok beğendim.

Spoiler:
Fiona'nın gülme krizi sırasında Kev'in salak salak gülüp neye gülüyoruz demesi, Frank'in evi toparlaması, Ian'ın kurula anlattığı ciayco hikayesi iyiydi. Şu Svet de dolandırıyor mu bunları napıyor belli olsun artık lütfen yeter

Spoiler:
debbie ile olan konuşmasında dolandırdığına dair bir şeyler demişti diye hatırlıyorum. iyi bitmeyecek bence.
AstusAstus
Üye
adeta uzun zamandır kaçtıkları yükleri ardı ardına bombalıyorlar. son iki üç bölümdür boğazım düğümleniyor yaw. bu sezon iyi, iyi.
phdphd
Üye
Spoiler:
Frank'in haberi alınca çöküp ağlamaya başlamasını beklemiyordum, adam yedi senedir belki ilk defa çıkarı olmadan rol yapmadan böyle bir görüntü verdi. Mickey Rüzgar Erkoçlar'ı dövüp Ian'ı geri alacak inş. Svetlana dolandırıcı değil kabul etmiyorum.

Beğenenler: Astus

Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
phd dedi:

Spoiler:
Frank'in haberi alınca çöküp ağlamaya başlamasını beklemiyordum, adam yedi senedir belki ilk defa çıkarı olmadan rol yapmadan böyle bir görüntü verdi. Mickey Rüzgar Erkoçlar'ı dövüp Ian'ı geri alacak inş. Svetlana dolandırıcı değil kabul etmiyorum.

Spoiler:
hangi haberi alınca ağlamaya başladı o kısmı unuttum söyler misin?

BenjaminBenjamin
Üye

phd dedi:

Spoiler:

Spoiler:
hangi haberi alınca ağlamaya başladı o kısmı unuttum söyler misin?

Spoiler:
Monica'nın hastalığını öğrendiği zaman
discussioncontroller