Kurtadam-Canlı Yayın-İyiler Kazandı(Şimdilik...)
Fighter
Üye

Stabilo ise durumu görüp simultaneyi engellemiş.O yüzden onun kötü olduğunu hiç sanmıyorum.

Kimin? Stabilo öldü yahu.
LunodLunod
Üye
Fighter, 4 kötü olması imkansız gibi birşey, ve senin bu kadar buna takılman garibime gidiyor iyice bundan önceki oyunda kötü olan Relent' de aynı şeyi yapmıştı. Kötü sayısını yüksek göstermek kötülere özgü birşey olsa gerek. Birde bu kadar bunun üzerinden mesaj atmak.

Audiodragon ise Aven'e oynuyor neden oynadığını anlamadım, kendiside aynı durumdan şikayetciydi az çok benzer durumlar yaşadılar.

Bodo nerelerde? Hiç bir fikrim yok, nedir ne değildir...

Gduman94' ün Aven'e linç atıp gözden kaçması da garip. Neden Aven'in üzerine bu kadar birikildi?

Aven, ben orda dediğim gibi cidden yanlış görmüşüm son linç oyu atan kişinin eklenmediğini sanıp üstteki listenin kaç kaç olduğuna baktım 3- 4 tü Audio'nun oyu ile ama ben Audio'nun oyu ile 4-4 oldu sandım durumu ve simultane'e gitmesin diye verdim oyumu sonradan Stabilo düzeltti zaten.
AvenAven
Üye
Unutmuşum kazaya kurban gittiğini =D

Edit:Stabilo'nun =)
Fighter
Üye

Fighter, 4 kötü olması imkansız gibi birşey

Neden? 13 kişiyle başladık.

ve senin bu kadar buna takılman garibime gidiyor iyice bundan önceki oyunda kötü olan Relent' de aynı şeyi yapmıştı. Kötü sayısını yüksek göstermek kötülere özgü birşey olsa gerek. Birde bu kadar bunun üzerinden mesaj atmak.

Neden? Tam tersine kötülerin yapması gereken şey manipülasyon yaparak iyileri bir taraftan linç ettirmek diğer taraftan tek tek yemek. Yoksa linç ettirdikleri her iyinin sonrasında diğer iyilerin gözünde inandırıcılıklarını kaybederler.

Ta ki "kötüler kötü sayısı ve isimlere sistemli bir şekilde yaklaşmazlar" düşüncesi iyice yerleşene kadar kötülerin sistemden uzak ve münferit yorumlar yapacaklarını düşünüyorum.
LunodLunod
Üye
Xfire'ın 4 katil koyduğunu sanmıyorum. Kafadan kaybederdik yoksa oyunu. 1 kişi bile tek başına oyunu kazanabilirken aşırı uç bir miktar olmazmıydı bu?
Fighter
Üye
^ İlk elden avcının kahini vuracağını tahmin edebilir mi?

Neyse, 3 kötü varsa acil bir sorun yok. Ben de kendi teorimin odak noktasındaki Quendarth'a atayım linç oyumu.

Linç: Quendarth
QuendarthQuendarth
Mod
Linç: Lunod

Sonucu etkilemeyecek bir oy verdim.

Bu arada Fighter, neden benden şüpheleniyorsun?
Fighter
Üye
^ İlk turda sana atılan oyların ilginç bir şekilde geri çekilmesinden dolayı.
bodo
Üye
Şimdi şöyle ki Aven'ın mesajı panik halindeki kötü imajını güzelce yansıtıyor, bir de üzerine stabilo'yu unutmuş. Hani tam bir acele mesaj gibi durmakta. Ama son üç oyuna bakınca aynı hareketleri, hataları yine yapmış. Örneğin oyunun ikinci turunda analizlik bir şey yok demiş, tam emin olamıyoum kendisi hakkında. Ayrıca ilk tur harici sebepsiz atılan oyları anlayamıyorum. İlk tur bittikten sonra kimse sebepsiz oy atmaz bu gayet açıktır. Bu turda sebepsiz oy atan herkes gözümde şüpheli. Ben oyumu lunod'a vermeyi düşünüyorum. İlk önce giremeyeceğim demiş oyunu vermiş, sonrasında birkaç kişiye sataşmış. Sataşmak tabii ki oyunun genel olayı kişiyi konuşturmak için sataşacaksın. Fighter'a dediği kötülere özgü lafı da bence saçma çünkü bu kadar sık oynanan bir oyunda bir önceki oyunda kötülerin yaptığı hamlelerin diğer oyunda tekrarlanması haliyle düşük ihtimal. Ama benim de katıldığım bir yorumu var kötülerin 4 kişi olamayacağı. Zira önceki oyunlardaki oranlara bakarsak kötü sayısı en fazla 4te bir. Burada da 4 olması çok zor. Dört kişi olursa her tur iki kişi gitse bile 3. tur son olurdu. Her oyun en az 4 tur sürecek şekildeydi Jon'un oynattığı vampir-kurt oyunu hariç.

Linç: Lunod
AvenAven
Üye
Linç:Fighter
discussioncontroller