Kurtadam-Canlı Yayın-İyiler Kazandı(Şimdilik...)
Fighter
Üye
Geçmiş olsun. Ben sivildim. Aven 2/3 ihtimalle iyi. Kurtlar da birini yedi.

3 kötü varsa 4'e 3, 4 varsa oyun bitti sanki.
LunodLunod
Üye
Sonucu etkilemeyecek bir oy dendiği zaman o kişi güme gidiyor yalnız. Neyse bodo'cum ben sebepsiz oy atmadım ki bak Fighter'dan şüphelendimi söyledim sonra diğer mesajım da da şöyle şöyle olamaz niye bunu yapıyorsun dedim. Neyse farzedelim sallayarak attım "Gduman94"' de aynı şeyi yapmış, "Quendarth" 'da, "Amenquiver"' da (Sadece "maksat ortam canlansın" demiş mesela hatta "hadicanımoradan"' da aynı şeyi yapmış?

Edit: Raid'e gideceğim demiştim evet gittim de, 2 boss kesildi dağaldı sonrasında. >.<
AvenAven
Üye
@Fighter merak etme abi sen kötüsün diye atmadım zaten ben o oyu =D
bodo
Üye
Tek şüpheli olarak seni görmüyorum zaten. Onlardan daha şüpheli geldi senin yazıların. Gduman hariç ama onu anlayamıyorum pek. Ayrıca dediğim gibi fighter'ı suçladığın konu da yanlış bence kötüler önceki oyunda kullanılan bir taktiği yapmaz tekrar çok rahat belli olur o zaman. Şimdiki sonuçlara göre tekrar bakacağım. Tabii eğer yaşarsam ki standart oyun sürem normalde 2 turdur.
Fighter
Üye

Geçmiş olsun. Ben sivildim. Aven 2/3 ihtimalle iyi. Kurtlar da birini yedi.

3 kötü varsa 4'e 3, 4 varsa oyun bitti sanki.

@Fighter merak etme abi sen kötüsün diye atmadım zaten ben o oyu =D

Arkadaşlar öncelikle çok özür diliyorum sizden. En sevmediğim şeyi yapmış olarak oyundan çıkmayı hakettim. Oyundan çıkarılmayı kabul ediyorum yani, oyun keyfinizi baltaladıysam özür dilerim.

Yalnız burada sebebimi de yazmazsam olmayacak. Bugüne yapmam gereken çizimlerden ve bir rapordan dolayı gece hiç uyumamıştım, sonrasındaysa aralıksız 8 saat ders gördüm. Uykusuzluğun üstüne gidip Best Buy'da, Mediamarkt'ta falan dolaştım (Logitech Chillstream alma questimiz vardı). Odama gelince oyun aklıma geldi, oyuna bakıp yatmayı düşündüm fakat oda arkadaşımla aram bozuktu biraz, bir de gün sonunu yarın olarak algıladım. Bu yüzden alarmı 21:45'e koyup uyumuşum.

Senin şu mesajından sonra bana böyle bir suçlama yapman biraz saçma olmuş sanki abi?İstersen neden 2 gündür evde olamadığımı açıklarım.

Neyse.Gelelim şu Quendarth'a art arda atılan 3 oyu atanlara.
Audio'nun kötü olduğunu sanmıyorum.Gayet rastgele bir oy vermiş.Ama ardından gelen Jon'un oyu ise şüpheli.Lunod'un oyu ise daha da beter.Anca bir hain simultane yapmak ister.Ve Lunod'un hain olduğunu ve hatasını anlayıp oyunu sonradan değiştirdiğini düşünüyorum.Bu yüzden büyük ihtimalle oyum ona gidecek.Jon'u ise biraz daha izleyeceğim.Stabilo ise durumu görüp simultaneyi engellemiş.O yüzden onun kötü olduğunu hiç sanmıyorum.

Not:Bu arada saat 5'te "2 saate gelirim."deyip 4 saat sonra geldiğim için özür dilerim.Cafe'de oturuken maç başladı ona takıldım.=)

Herkes nereye kayboldu? :unsure:

Neyse, bu oyunu tamamen açık oynamaya karar verdim.

Oyunda 4 kötü olduğunu ve Quendarth bunlardan biri olduğunu varsayarsam, Audiodragon'un ikinci olduğu benim için kesin gibi. Bu durumda diğer iki kötüden biri de Lunod veya Jon Irenicus olmalı. İkisi niye birden kötü olamaz? Çünkü kötüler olarak topluca Quendarth'ı ipten almış olurlar ve bu hiç karakteristik bir durum olmazdı.

Peki bu durumda bana göre diğer kötü kim? Amenquiver, bodo ve aven üçlüsünden biri diye düşünüyorum.

İyiler; ben, hadicanımoradan (sezgisel, son attığı mesajla ilgisi yok), ve anladığım kadarıyla bu tip olaylara imza atan avcı gduman94. Amenquiver'ın bu duruma dikkat çekmesi onu milimetrik bir farkla daha az şüpheli yapıyor benim için bodo ve aven'e göre. Eğer gerçekten avcıysa, onu hedef göstermiş oluyorum; ama bu oyunu tamamen açık oynayacağımı söylemiştim.

XFire1994
Üye
Gün sonu raporu:
Hain Aven ve Sivil Fighter seyircilerin oyları ile ölüme yollandı.
Katiller Sivil Quendarth'ı vurdular.
Avcı kalan kurşununu Kurtadam Amenquiver üzerinde kullanmayı seçti.
stabilostabilo
Üye
...ve avcı hatasını oyunun kaderini değiştirerek telafi eder. =)

Şimdi kötüler düşünsün.
Fighter
Üye
Of, tam fail olmuşum bu sefer. Hiçbir mesajımı dikkate almayın diyeceğim, ama zaten o mesajlardaki teori bir koşul üzerinde duruyordu ve o koşul ortadan kalktı.

Avcının büyük bir başarısızlıktan sadece 1 tur sonra tekrar yetkisini kullanması ve başarılı da olması oyunun sadece bu başlıktan ilerlemediğini işaret ediyor sanki.

Bu arada buradan söyleyeyim, Aven'e ve Amenquiver'e diğer kötülerin kim olduğunu soracağım. Tabii ki asla hiçbir şekilde kural ihlali yapmam söz konusu bile olamaz. Hatta avcı da bana kim olduğunu söylese hiç fena olmaz.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Amenquiver
Mod
Masaüstü kurtadam oynuyordum anca geldim. Ohh ne güzel derken pis bir şakayla kendime geldim. Auido biraz oynasın diye yemedik adam geldi bizi vurdu. Ayrıca 2 tane de isabetli yorum yaptı. Sonra "beni yemeyin, ben yemeyin". Daha kimi yicez ağzımıza ettin :(.

Tebrikler. İlk turdaki "ulan kesin ölürüm avcısı" imajını da düzelttin.
discussioncontroller