Kurtadam-Canlı Yayın-İyiler Kazandı(Şimdilik...)
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
stabilostabilo
Üye

Audio biraz oynasın diye yemedik

Ahah =)
Fighter
Üye
^^^ & ^^ Hö?
Amenquiver
Mod
Aynen, başladım yavaştan kazanı kaynatmaya ama ömrümüz yetmedi. İlk turda niye direk iki kişi seçtin ki ? Bana linç oyu atmadığın için kötü hissedip kurşunu mı tercih ettin ?
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
hadicanımoradan
Üye
Aven oyunu başkasına verseydi keşke.

İki kişi var aklımda onların aynı tarafta olduğunu tahmin ediyorum.
Jon IrenicusJon Irenicus
Üye
Vay vay vay neler olmuş dün.

Neden?
hadicanımoradan
Üye

Vay vay vay neler olmuş dün.

Neden?

Eğer başkasına verseydi o iki kişinin iyilerden mi yoksa kötülerden mi olduğunu bulabilirdim oy verdiği kişiye göre.
XFire1994
Üye
22 Ağustos 2016, 13:00

Avcı odasında oturmuş, kara kara düşünüyordu. Dün bir masumu vurmuştu, onu gerçek hedefi zannederek. Peki onun orada ne işi vardı? Yoksa o da mı şüphelenmişti Amenquiver'den? Ya da o ikisi katilleri bulmaya mı çalışıyordu birlikte?

Bilemiyordu. Ancak tek bir şeyden emindi, harekete geçmeliydi.

Amenquiver sessizce kurbanını takip ediyordu, bir eli belindeki silahtaydı. Dün stabilo'yu kendi odasında öldüren kişinin o olduğundan şüpheleniyordu.

Takip ettiği kişi koridorun sonundaki odanın kapısını açtı ve içeri girdi. Amenquiver hızlandı, bu işi çabucak ve görülmeden bitirmeliydi. Etrafta kendisinden başka silahlı biri vardı ve bu hoşuna gitmemişti.

Koridorun sonuna geldiğinde nefesini tuttu ve kapısı açık olan odaya daldı.

BAM!

"Neyse ki yalnızmış." diye düşündü ve kurbanı Quendarth'ın üstünü aramaya başladı. Görünürde hiç bir şey yoktu.

"Bırak o cesedi, şerefsiz herif."

Amenquiver hemen arkasına döndü, ateş etmek için silahına uzandı-

BAM!

Katil Amenquiver yere yıkıldı, Sivil Quendarth'ın cesedinin yanı başına.

22 Ağustos 2016, 21:00

8 gergin insan, evin salonunda oturuyorlardı. Birazdan birisinin ismi açıklanacak ve kapıdaki korumalar tarafından ölüme götürülecekti.

".....
AVEN!"

Aven kıpırdamadı, sanki bu anı bekliyordu. Kapı açıldı ve iki koruma içeri girdi.

Birden Aven oturduğu koltuktan fırladı ve cebinden bir şey çıkardı-

BAM!

Beklenmedik bu hamle karşısında 1-2 saniye şaşıran korumalar, hemen Aven'in üzerine çullandılar. Sürükleyerek onu evden çıkarırlarken Aven kahkahalar atıyordu. Diğer 6 kişi ise Aven'in ateş ettiği kişinin etrafında toplanmışlardı, Fighter'ın...

Kevin, olan biteni gördüğünde yapacak başka bir şey olmadığını anladı. Telefonuna uzandı.

"Ne olursa olsun bunu yapmak zorundasın. Kendini feda etmen gerekse bile. İntikamımız için bu şart."
herobeyyyyyy
Üye
XFire1994 beni de yedeklere yazabilir misin? Oyuna geç kalmışız :)
discussioncontroller