Kurtadam-Canlı Yayın-İyiler Kazandı(Şimdilik...)
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Jon IrenicusJon Irenicus
Üye
İlk 2 tur gerek benim gerekse Audiodragon'un hedef olmamasından ben düşünüyorum ki daha önceki oyunlarda "Tecrübeli ve oyunun hakkını vererek oynayanları hemen ilk turdan en büyük potansiyelli düşman olarak görerek öldürmek." düşncesini kurtadamlar yürütmedi. Geçmiş oyunlarda bunu diyen kimler vardı? BEnim hatırladığım 2 isim öne çıkıyor.

1 - Amenquiver
2 - Bodo

Amenquiver Audiodragon'un kurşunuyla can verdi geçen el ve gördük ki kurtadam çıktı. Ayrıca ben Bodo'nun bu oyunda diğer ellerde olduğundan daha sessiz ve sakin görüyorum. Şimdiye kadar da hiç kötü rol oynamamıştı. Ayrıca Aven de Audiodragon'un dediği gibi özel hayat bahaneleriyle dikkat çekmemeye çalışıyor ve çok az yazıyordu (bahaneler gerçek de olabilir bir şey diyemem ama kötülerin de bu taktiğin arkasına saklandığı da bir gerçek ve nitekim Aven de hain çıktı). Buradan kötülerin belki de tamamının sessiz kalıp dikkat çekmemeye çalıştığını düşünebiliriz. Hoş gerçi oyunda neredeyse tek konuşan Audiodragon ve onun da avcı olduğunu biliyoruz. Bu sebelerle son 2 turdaki gibi oyumu yeniden Bodo'ya veriyorum.

Linç: Bodo

Not: İlk cümlemde yazdığım oyunun hakkını vererek oynayan tayfanın yanına bile yaklaşmadığımın farkındayım.
herobeyyyyyy
Üye
Gün sonu için son 20 dk ama kimse oy kullanmamış nerdeyse
RelentlessRelentless
Üye
gduman94gduman94
Üye

Spoiler:
Sanıyorum ben 1 ve ya 2 tur sonra linç edilicem ya da lanet olasıca bir kurtadamın saldırısına uğrayacağımı düşünüyorum.
XFire1994
Üye
Bodo: 2 (Jon Irenicus, gduman94)

bodo
audiodragon
lunod
hadicanımoradan

abi ayıp ama ya :/ gerekirse buçuğa kadar uzatırım gün sonunu, daha da uzatmam =P
XFire1994
Üye
Oyun sonu raporu:
Melek bodo, avcı audiodragon, sivil lunod ve sivil hadicanımoradan oy vermedikleri için linç edildiler.
Sivil gduman94 kurtadam Jon Irenicus tarafından yenildi.
Kötüler kazandı, geçmiş olsun.
stabilostabilo
Üye
Jon'un bir şey yapmasına gerek bile kalmadı. =) Kazanır tabii kötüler.
AvenAven
Üye
O yea.
gduman94gduman94
Üye
Oyuncular arasından oyun kurallarını ihlal eden bir eylemde bulundu, bu eylemin ne olduğunu ve kimin yaptığını yazmayacağım, o kişi bu mesajı okumasını istiyorum, "Sakin ol adamım bu sadece bir oyun dostum, biraz rahatla oyu kazanınca eline ne geçicek."
discussioncontroller