Kurtadam-Canlı Yayın-İyiler Kazandı(Şimdilik...)
Amenquiver
Mod
Ahah.
bodo
Üye

Oyuncular arasından oyun kurallarını ihlal eden bir eylemde bulundu, bu eylemin ne olduğunu ve kimin yaptığını yazmayacağım, o kişi bu mesajı okumasını istiyorum, "Sakin ol adamım bu sadece bir oyun dostum, biraz rahatla oyu kazanınca eline ne geçicek."

hahahahahahaha harikasın be
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
hadicanımoradan
Üye
Bende çok özür diliyorum başım döndü biraz uzanayım dedim uyuya kalmışım :/

Jon ve Lunod aynı tarafta zannediyordum o da tutmamış zaten...
Jon IrenicusJon Irenicus
Üye
İşte bu be! Vuuuuu kazandık! Harika! Çok çekişmeliydi. :P
herobeyyyyyy
Üye
Yeni oyun açın da ben de oynayayım :)
XFire1994
Üye
Jon'a ve bodo'ya ses çıkarmadıkları için teşekkür ediyorum, girmeyen arkadaşları üzmek istemiştim sadece biraz :) İşte gerçek gün sonunuz:

Kurtadam bodo, Avcı Audiodragon, Sivil Lunod ve Sivil hadicanımoradan oy vermedikleri için linç edildi.
İyiler kazandı!

23 Ağustos 2016, 17:00

Bodo gözlerini hafifçe araladı ve kendisine bakan 5 kişiyi gördü. En son hatırladığı kafasına yediği darbeydi.

"Uyan!"

Bir sandalyeye oturuyordu, elleri ve ayakları bağlanmıştı. Durum umutsuz gibiydi.

Kevin patronunun odasındaydı, birlikte programı seyrediyorlardı. Yumruklarını sıkmıştı, her şey ters gitmişti. Ancak hala şansı vardı. Patronuna önemli bir işi olduğunu söyleyip odadan çıktı, ofisine doğru yürümeye başladı.

Odasına geldiğinde masanın üzerindeki mikrofonu aldı ve konuşmaya başladı...

Bir anda evdeki hoparlörlerden bir ses konuşmaya başladı.

"Zamanı geldi. İntikamımız için. Fedakarlık yapmak zorundasın."

5 kişi şaşkınlıkla etrafa bakmaya başladı, ne oluyordu?

Bu sırada bodonun gözleri kanlanmaya başlamıştı, vücudundaki her hücre intikam için bağırıyordu. Burada, 5 aptal insan tarafından öldürülmeyecekti, intikam vakti gelmişti.

image

"KEVIN, ORADA NE OLUYOR?!"

Kevin'in ofisine giren patronu, orada kimseyi göremedi. Birden arkasındaki kapı kapandı ve kilitlendi. Sonra kafasında bir darbe hissetti.

Jon, bir elindeki bıçağa, bir de karşıda gduman'ı sıkıştırmış olan kurtadama baktı. Kurtadam içlerinden 3 kişiyi ve içeri giren 2 korumayı parçalamış, şimdi de gduman'a yönelmişti. Sonra da sıra kendisine gelecekti. Başka çare yoktu. Bodo'ya doğru koşmaya başladı.

Bodo, sırtına saplanmış olan bıçağı hissetti. Gümüş birden kanına karıştı ve onu zehirlemeye başladı. Gücü gittikçe azalmaya başladı ve yere yıkıldı.

Patron uyandığında kendini karanlık, kiler gibi bir yerde buldu. Elleri bağlıydı. Ağzı bantla kapatılmıştı.

"Eskiden bu kadar az değildik. İnsanlardan saklanmazdık.

Ancak zamanla insanlar güçlendi, bizleri avlamak için örgütlendi. Büyüye merak sardılar ve zayıflıklarımızı öğrendiler. Sayımız çok azaldı, yeraltına inmek ve saklanmak zorunda kaldık.

Bir mit olduk insanlık için, çocuklarınızı korkutmak için kullandınız bizi.

Artık sinsice insan gruplarının içine karışıyor, onlardan biriymişiz gibi davranıyorduk. Zamanla şirketlerinizin, devletlerinizin ve örgütlerinizin kontrolünü ele geçirdik. Çünkü siz aptallar gibi ölümlü değiliz biz.

Yeterince kuvvetlenmiştik, zaman saldırı vaktiydi. Ancak türüm, yıllarca insanların içinde yaşaya yaşaya onlar gibi korkak, aptal varlıklar olmuştu. Beni kurtadamların varlığını tehdit eden fikirlerim olması nedeniyle hapsetmeye kalktılar.

Ancak kaçtım, tekrar insanların arasına karıştım. Kurtadamları savaşa zorlayacaktım, onlar için savaşı zorunlu kılacaktım.

Ve bunu başardım! Az önce, senin kanalının sayesinde, kurtadamların varlığını insanlara gösterdim. Yarın sabah kalktığınızda, yepyeni bir dünyaya açacaksınız gözlerinizi. Şüphe ile birbirlerinizi boğazlayacaksınız, biz ise size tahtlarımızdan güleceğiz.

Tabii, sen yarın şafağı göremeyeceksin, üzgünüm..."

DEVAM EDECEK...
Amenquiver
Mod
Teşekkürler oyun için.
qwe456
Üye
nasıl oynayacağım
qwe456
Üye
çok zevkliye benziyo nasıl oynaycam
discussioncontroller