Oyun Tavsiye dermisiniz.Durumum içler acısı.
sawwormsawworm
Üye
Gerçekçi oyun ; image
oyunmanyağı
Üye
hahahaha
legoyunuslegoyunus
Üye
ekran kartınızı belirtmemişsini fakat bu bilgisayar age of emp. 3ü minimum ayarda oynatır gibi duruyor
benim pcde 512 ram 2.2 ghz işlemci rodeon 9250 ekran kartı vardı gayet rahat oynuyordum
yada Heroes of MM 5 te olabilir tribes of the east eklentisi çalışmaz ama HoMM5+Hammers of the Fate biraz kassa da çalışır gibi duruyor(benim PCde çalışmıştı)
Silahlı savaşlı bir şeyler dersen Team Fortress 2 ve Half Life 2 E2 olabilir (işte bu oyunları benim ekran kartı kaldırmamıştı :D)
kurtkapankurtkapan
Üye

ekran kartınızı belirtmemişsini fakat bu bilgisayar age of emp. 3ü minimum ayarda oynatır gibi duruyor
benim pcde 512 ram 2.2 ghz işlemci rodeon 9250 ekran kartı vardı gayet rahat oynuyordum
yada Heroes of MM 5 te olabilir tribes of the east eklentisi çalışmaz ama HoMM5+Hammers of the Fate biraz kassa da çalışır gibi duruyor(benim PCde çalışmıştı)
Silahlı savaşlı bir şeyler dersen Team Fortress 2 ve Half Life 2 E2 olabilir (işte bu oyunları benim ekran kartı kaldırmamıştı :D)

Age Of 2 hem daha az sistem istiyor,hemde daha güzel.Napcaz şimdik?
SerGeanT
Üye
En güzeli mythology bi kerem.
creiGncreiGn
Üye
Yani düşünüyorum "yazık lan dalga geçmeyelim" diye ama, yok arkadaş, çok zorluyorlar.

Eycof 2 gider agali sana, iyidir o bak gerçekçili hem.
kurtkapankurtkapan
Üye

Yani düşünüyorum "yazık lan dalga geçmeyelim" diye ama, yok arkadaş, çok zorluyorlar.

Eycof 2 gider agali sana, iyidir o bak gerçekçili hem.

Call Of The'lı bişiler lazım bu adama.Ne önersek?
punks
Üye
Belki yurt dışından falan yazıyordur. Hemen yüklenmeyin. Yani öyle umut ediyorum.
Minator
Üye
Fable oyna. Sistemde kaldırır, oyunda gayet iyi.
stabilostabilo
Üye

Gerçekçi oyun ; image

Bunu oynarken ne eğlenirdim yalnız be.
discussioncontroller