Blaxis Sizleri Dinliyor
S.Freud
Üye

Sanırım 1 hafta oldu, Epic Dog'a mesaj attım.
1 gün bekledim cevap vermedi.
Zahmet olmazsa cevap verin diye bir mesaj daha attım.
Ertesi gün cevap geldi.
Blaxis'in mail adresini verdi, buraya yaz dedi.
Yazdım 4 gün oldu cevap veren yok.

Ellerinize sağlık..

Jester Prince
Üye
çok merak ediyorum sinan abi dragon age II ye sen kaç puan verdin :)
blaxisblaxis
Admin

The Game'i açmak yaklaşık olarak kaç kuruşa mal oldu? :)

The Game'i bizim açtığımızı zannediyorsunuz sanırım. Hayır, The Game bize ait değil, biz The Game konusunda Point Hotel'e dışardan danışmanlık veriyoruz. Türkiye'de oyun konseptli ilk otel içi iş olduğu için, Sony aracılığıyla bize geldiler, nasıl yaparız, bize yardım edin diye. Mekanın sahibi Point Hotel.
blaxisblaxis
Admin

Neden "Bu konu biraz dinlensin, sonra tekrar açılacak" denilen konular 4-5 ay geçmesine rağmen açılmıyor?

Ben son 1,5-2 aydır sitenin forum tarafıyla ilgilenmeye başladım. Hangi konularla ilgili bahsettiğini link vererek bana söylersen, bizim modlara bir danırışım. Eğer yeterince dinlendiyse :) açarız o konuları.
baypalbaypal
Üye
Sitenin Forum ve portal bölümü neden iç içe açılıyor. Forum için ayrı bir subdomain açılsa iyi olmazmı. böylece en azından sadece forumun hızlı çalışması sağlanmış olmazmıydı. bu konu hakkında bilmediğimiz şeylermi var ?
blaxisblaxis
Admin

Sinan Abi, diğer başlıklardaki şikayet ve önerilerimizi okudun mu? Yani burada yeniden aynı şeylerden bahsetmeye gerek yoktur umarım. =)

Yok, gerek yok. Şubat ayında söylediğim gibi, bozulan Forum kültürümüzü biraz olsun düzeltmeye çalışıyoruz. Forumdaki düzelmeleri yavaş yavaş göreceksiniz, (ki 3-4 ay öncesine göre seviyesiz muhabbetlerin belli sayfalar dışında her yere taşma durumu biraz olsun kontrol altına alındı.) 1,5 yılın boşvermişliğini toplamaya çalışıyorum. Ayrıca, bölümlere özel Bölüm Modları belirledik, hepsi de yönettiği bölümün konusuyla ilgili bilgi sahibi. Bu sisteme de geçtikten sonra daha hızlı bir düzelme olacak.
blaxisblaxis
Admin

*
Jade Raymond ne zaman Oyungezere kapak olacak ?

"Oyun yapan güzel kadınlar" dosya konusuna girecek 3 kadın yapımcı daha türeyince.
baypalbaypal
Üye
He birde aklıma gelmişken Sinan abi, senin dergi editörlüğüne başladığınla ilgili bir yazın vardı. o yazıyı zahmet olmazsa tekrar yazabilirmisin ? çok eski bir yazıydı tabiki.
blaxisblaxis
Admin

Sinan abi dvd konusunda yazmışsın ama aklıma takılan bir şey var.Kasım ayında 10 kadar oyun için araştırma yaptım ama tam sürüm oyun konusunda negatif cevap aldık dedin.Peki bunu kabul edecek oyun firmaları yok mu?Onlarla iletişime geçseniz?

Not:Ben olayları bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın lütfen.

Firmalar tek tek satmıyor oyunlarını covermount için, bunun için çalışan Çek ve Polonyalı aracı kurumlar var. Genellikle bunlardan alıyorduk biz Level'dayken, şimdi de Level öyle yapıyor. Ama aracı kurumlardaki oyunları emdi bitirdi Level, şimdi Rus pazarından alıyor sanıyorum aldığı oyunları. Bizim de Ruslarla bir bağımız yok ne yazık ki.
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Tamam abi teşekkürler.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller