Blaxis Sizleri Dinliyor
sharpshooTR
Üye
radiohead dinliyormusunuz ben bikaçkere dinlemeye çalıştımda pek sevemedim
motorhead metallica filan daha iyi sanki
radiohead in en iyi şarkısı hangisi önerebilirseniz gidip dinliyim
blaxisblaxis
Admin
Ben de takip edecem seni birazdan, bekle Nyse...
stabilostabilo
Üye
Sayfadaki mesaj sayısının azalması bir tek beni rahatsız etti sanırım. Çoğaltırken neden yaptınız, azaltırken neye göre karar verdiniz Sinan Abi? 15 gayet idealdi bana göre, 10 çok az geliyor ya.
blaxisblaxis
Admin

radiohead dinliyormusunuz ben bikaçkere dinlemeye çalıştımda pek sevemedim
motorhead metallica filan daha iyi sanki
radiohead in en iyi şarkısı hangisi önerebilirseniz gidip dinliyim

Radiohead'i sevmeyen buldum, koşun! Severim Radiohead, sevdirilmesi gerekendir Radiohead.

Metallica ve Motörhead'le karşılaştırmak, ekşi elmayla dikenli teli karşılaştırmak gibidir. Dinlenecek yerleri o kadar farklı ki bunların...

En sevdiğim şarkıları Karma police'tir.

blaxisblaxis
Admin

Sayfadaki mesaj sayısının azalması bir tek beni rahatsız etti sanırım. Çoğaltırken neden yaptınız, azaltırken neye göre karar verdiniz Sinan Abi? 15 gayet idealdi bana göre, 10 çok az geliyor ya.

Hiç kıvırtmıyacağım, reklam gösterimini arttırmaya çalışıyoruz sitede, denemek için düşürdük 10 mesaja... Lakin çok çok rahatsız olduysanız tekrar 15'e çıkartırız.
stabilostabilo
Üye

Hiç kıvırtmıyacağım, reklam gösterimini arttırmaya çalışıyoruz sitede, denemek için düşürdük 10 mesaja... Lakin çok çok rahatsız olduysanız tekrar 15'e çıkartırız.

Oldum valla, eğer sıkıntı yaratacak bir şey değilse sevinirim yeniden 15'e çıkmasına.
acdervisacdervis
Mod
10 bence çok az. Hele wall-of-text döşenmeyen bir konuyu okuyorsak.
epic_dogepic_dog
Üye

Ah bir de aklıma yeni geldi, ne zamandır protesto ediyorum sallayan olmadı :lol: (tek kişilik protesto hareketi :silly: )

Forumda çoklu alıntılama neden yok? Getirilmesi mümkün değil mi?

Bir mesajın "Alıntı" butonuna basınca gelen cevap ekranındaki kodu kopyalıyarak, ve bunu birden fazla mesajda yaparsan yapılıyor.
Senin söylediğin şekilde ne yapılabilir, mesela "Alıntı" butonuna tıklanınca, javascript kullanılarak hızlı cevap kısmına bu kod yapıştırılır. Her alıntıya tıkladığında o mesajın quote'li kodu hızlı mesaj kısmına eklenir falan filan.

<blockquote class=\"UserQuote\"><div class=\"QuoteAuthor\"><a href=\"/forum/discussion/comment/1209811#Comment_1209811\" rel=\"nofollow\">SmoKiNg ACE\" post=</a> dedi:</div><div class=\"QuoteText\"><p>Ah bir de aklıma yeni geldi, ne zamandır protesto ediyorum sallayan olmadı :lol: (tek kişilik protesto hareketi :silly: ) 

Forumda çoklu alıntılama neden yok? Getirilmesi mümkün değil mi?</p></div></blockquote>

Yemek yemeğe gidiyorum ben, göbeğime göbek katmaya gidiyorum.

Zaten aynen öyle yaptığım bir sistem var ama ilginç bazı mesajlarda çalışmıyor şu anda.
Bakıyorum. Bknz: Resmin sağ tarafı.

/images/ogzonline/ss7.png
blaxisblaxis
Admin
OK
cemreserpal
Üye
Bende hiçbir mesajda çalışmıyor alıntı yap sistemi.
Veya ben beceremiyorum, neblem.

Sayfadaki mesaj sayısı da artarsa iyi olur cidden, evet.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller