Blaxis Sizleri Dinliyor
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Şu mesaj aralarında çıkan reklam kutuları; kare değil de diktörtgen olsa, mesajlardaki kenarlık sınırlamaları ile aynı ölçüler de yer alsa?

Hani kalksın falan demiyorum, sadece biraz daha estetik olsun. Mesela şuan da ben "AMD" 'den nefret etme sınırındayım.
zurrani
Üye
Dergi arşivinin önemi: Bully: Scholarship Edition, steamde bugüne özel %75 indirimde.
Acep hangi sayıdaydı o inceleme :) Oynamaktan keyif alacağım bir oyun muydu kendisi...
dodgerdodger
Üye
Firewing de mod olmuş. Beyler uyanın kaleyi içten fethediyorlar! Sırada kim var ?! söyleyin!
kurtkapankurtkapan
Üye
Konu içine bayanlar mod oluyordu en son yahu =P
LovermanLoverman
Üye
Çok iyi, çok iyi. Bundan sonra seviye hakkaten hiç düşmeyecek gibi.
PiranhaPiranha
Üye
Ek yardımcı Mod olanlar ne yaptıklarını onlardan ne istendiğini bir yazsalar...
Misteyk
Üye
Oyunlar dışında yazan arkadaşların yazılarına, dergide yer vermeyi düşünüyor musunuz ileride?
Cumhuriyet dönemi edebiyat dergilerindeki gibi, genç arkadaşların herhangi bir konu hakkında yazdıkları, fikir beyan ettikleri, felsefesini savundukları, beğendikleri, beğenmedikleri, sanatsal değeri olan veya olmayan şeyleri yazsalar ama bu yazdıkları şeyler blog yazısı havasında olmasa -dergide yayınlanmaya uygun oldukları sürece- yayınlasanız, onlara bir şans verseniz, dergide bunun için bir bölüm olsa, ne kadar güzel olur. değil mi?
AtKafası
Üye
Mod olanlar maaşlı mı çalışıyor yoksa
deddodeddo
Üye

Benim görüşüm ise GZS'den yana. Sadece alıştığımız için kulağımıza garip geliyor, ama düşünün bilgisayara "kompitür" diyor muyuz? Sebebi 50 yıl boyunca bilgisayar ve terimlerini Türkçeleştirmek için çaba gösteren ünlü bir profesörümüz (adını şimdi hatırlayamadım, özür dilerim).

Prof. Dr. Eşref Adalı :)
FirewingFirewing
Üye

Konu içine bayanlar mod oluyordu en son yahu =P

LAN?!?! watta :blink:

@Piranha

Bölüm moderatörlüğünün asıl amacı, sitede ana yetkililerin yetişemediği durumlarda onlara destek olmak. Ana yetkililer ağır vukuatlara ve özel isteklere koşacaklar. Bölüm moderatörleri de aralardaki yersiz tartışmalara, dürtülmesi gereken durumlara müdahelede bulunacaklar. Amaç bir nevi iş bölümü yaparak moderatör başına düşen yükü azaltıp daha kontrollü çalışabilmek. Tabi evdeki hesap çarşıya uyacak mı, henüz deneme sürecindeyiz(mişiz =P).

Onun dışında bilgilendirme, gerekli görülen konu başlıklarının açılması ve bölüme özel şikayetlere yardımcı olma gibi şeyler var.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller