Blaxis Sizleri Dinliyor
blaxisblaxis
Admin

Sanırım 1 hafta oldu, Epic Dog'a mesaj attım.
1 gün bekledim cevap vermedi.
Zahmet olmazsa cevap verin diye bir mesaj daha attım.
Ertesi gün cevap geldi.
Blaxis'in mail adresini verdi, buraya yaz dedi.
Yazdım 4 gün oldu cevap veren yok.

Ellerinize sağlık..

Sanırım kullanıcın ve tüm mesajlarının silinmesiyle ilgili mailinden bahsediyorsun. Haklısın, o isteğine cevap veririm diye işaretlemiştim, ama son 3 gündür sağlık sorunlarıyla uğraşınca geri dönemedim. Bugün buradaki muhabbetin ardından cevap yazacağım sana S. Freud.
blaxisblaxis
Admin

Sitenin Forum ve portal bölümü neden iç içe açılıyor. Forum için ayrı bir subdomain açılsa iyi olmazmı. böylece en azından sadece forumun hızlı çalışması sağlanmış olmazmıydı. bu konu hakkında bilmediğimiz şeylermi var ?

Evet, sorun tam tersi aslında: Siteyi yavaşlatan şey forum. Ayrıca, subdomain'e alınca yine aynı veritabanından besleneceği için değişen bir şey olmaz.

Bu konuda tek çözüm artık Joomla'dan Drupal gibi programlaması daha zor ama daha optimize bir CMS'e geçmek. Bunun için bir süre beklememiz gerekecek.
neRon
Üye
Öncelikle geçmiş olsun.

Hazır kırk yılda bir yakalamışken bir soru sorayım. Moderatör sorununu nasıl halletmeyi planlıyorsunuz, buna dair bir projeniz çalışmanız var mı? Yoksa sadece arada bir girip gaz alıp çıkmaya devam mı edeceksiniz?
blaxisblaxis
Admin

çok merak ediyorum sinan abi dragon age II ye sen kaç puan verdin :)

Bitirmeye uğraşmadım açıkçası, 15. saatte Dragon Age 1'i baştan, tüm DLC'leri ve Awakening'le birlikte kurdum, oynuyorum. 8 ay sonra save'lerimi aktarıp Dragon Age 2'ye başlayınca kararımı söylerim, ama hatırlat :)
EBvulves
Üye
Sinan aga dergiyi kaça satarsın?
-
Ve Steam grubunuza bakmayı planlıyormusunuz? Grup üzerinden çok güzel turnuvalar, etkinlikler falan düzenlenebilir.
nightwalker
Üye
Dün the game'i gezdim.Gerçekten harika olmuş.Sizin elinizin değdiği belli.Arda'yla guitar hero bile oynadık.Gerçekten çok iyi davul çalıyor.Ancak şu bir gerçek ki oraya üye olduğum an hayatım biter. :)
Türkiye'nin böyle üst düzey bir oyun merkezi kazanmasındaki payınız için teşekkür ederim...

Soru olarak ise şunu sorayım.Playstation move oyunlarına yeteri kadar özen göstermediğinizi düşünüyorum.Top spin 4'ü de bu ay göremeyince bu fikir daha da netleşti.Kinect için sayfalarca tanıtım ve inceleme yapmanıza rağmen move'a bu ilgiyi göstermemenizin nedeni nedir?

Şimdiden teşekkürler.
blaxisblaxis
Admin

He birde aklıma gelmişken Sinan abi, senin dergi editörlüğüne başladığınla ilgili bir yazın vardı. o yazıyı zahmet olmazsa tekrar yazabilirmisin ? çok eski bir yazıydı tabiki.

Abi oyyyy! 2-3 sayfaydı o yazı, şimdi buraya nasıl yazayım? :) Hem temcit pilavı gibi aynı şeyi tekrar tekrar anlatmış olurum. Belki önümüzdeki zamanlarda OGZ Online'daki bloguma yazarım, ama söz vermiyorum.
blaxisblaxis
Admin

Sinan aga dergiyi kaça satarsın?
-
Ve Steam grubunuza bakmayı planlıyormusunuz? Grup üzerinden çok güzel turnuvalar, etkinlikler falan düzenlenebilir.

Dergiyi 6,90 Türk Sakalına satıyorum zaten :)

Hele önce burayı bir çekip çevirelim, Steam'e de gelecek sıra.
PISLIXPISLIX
Üye
Ben halen anasayfadan memnun değilim. Çok daha sadeleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Sayfanın yarısından fazlası gereksiz şeylerle dolu. Buna da özen gösterilebilirse çok memnun olurum.

Edit: Bir de temcit pilavı tarifi istiyorum...
blaxisblaxis
Admin

Dün the game'i gezdim.Gerçekten harika olmuş.Sizin elinizin değdiği belli.Arda'yla guitar hero bile oynadık.Gerçekten çok iyi davul çalıyor.Ancak şu bir gerçek ki oraya üye olduğum an hayatım biter. :)
Türkiye'nin böyle üst düzey bir oyun merkezi kazanmasındaki payınız için teşekkür ederim...

Soru olarak ise şunu sorayım.Playstation move oyunlarına yeteri kadar özen göstermediğinizi düşünüyorum.Top spin 4'ü de bu ay göremeyince bu fikir daha da netleşti.Kinect için sayfalarca tanıtım ve inceleme yapmanıza rağmen move'a bu ilgiyi göstermemenizin nedeni nedir?

Şimdiden teşekkürler.

Move'la ilgili soruna: Hımmm bilmiyorum ki, dergi içeriğiyle %95 oranında Serpil ilgileniyor son aylarda. Ben iyice Online'a çevirdim yüzümü. Ona sor istersen niyeymiş.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller