Blaxis Sizleri Dinliyor
cemreserpal
Üye
Forumdan bir anda ortadan kalkan beğen tuşu geri gelecek mi? /:

Edit: Ayrıca, http://www.oyungezer.com.tr/forum/iphone-ipad-ipod-ve-oyunlari bölümünün moderatörü de sultan-ı olsun.
blaxisblaxis
Admin

Öncelikle geçmiş olsun.

Hazır kırk yılda bir yakalamışken bir soru sorayım. Moderatör sorununu nasıl halletmeyi planlıyorsunuz, buna dair bir projeniz çalışmanız var mı? Yoksa sadece arada bir girip gaz alıp çıkmaya devam mı edeceksiniz?

Gazlamak ha :) Moderatör eksikliğine bir çözüm bulduk, uygulamaya başladık, o yüzden bu başlığı şimdi açtık zaten. Artık 5 ana moderatörümüz var: Ben (blaxis), epic_dog (asıl işi coding ama o da el veriyor), Monthius, Hannibal ve Tanistlin. Bizler çok sorunlu yerlere ve çok özel isteklere koşacağız. Bu arada bölümlere özel de ondan fazla moderatör var artık, onlar da bölümlerdeki yersiz tartışmalara müdahale edecekleri gibi bilgilendirme, gerekli gördükleri konu başlıklarını açma, bölümlere özel şikayetlere yardımcı olma konularında aktif olacaklar.
PISLIXPISLIX
Üye
Mobil site ne zaman açılacak?
sharpshooTR
Üye
1-OGZ test sistemi ve dövüş klübü geri gelicekmi?
2-Console mastera ne oldu?
3-Göktuğ abi ye söylesek de N.E.M.'in adını M.O.P. olarak değiştirsek ben o şarkıyı sevmiyorumda
blaxisblaxis
Admin

Ben halen anasayfadan memnun değilim. Çok daha sadeleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Sayfanın yarısından fazlası gereksiz şeylerle dolu. Buna da özen gösterilebilirse çok memnun olurum.

Edit: Bir de temcit pilavı tarifi istiyorum...

Biz de pek memnun değiliz ana sayfadan. Değişecek, ama ona daha zaman var. Berkant yeni bir tasarıma başlamıştı, ama okulu nedeniyle ilgilenemiyor son haftalarda. Planlarımız arasında, yaz başına ana sayfada değişiklik yapmak var. Ama tecrübeyle sabit olduğu üzere, evdeki plan web sitesine uymayabiliyor.

Büdüt: Temcit Pilavı, akşam iftar için pişirilmiş ancak bitmemiş ve sahurda da tekrar sofraya konmuş pilavı tarif etmek için kullanılan bir terim (bkz. Google :)
blaxisblaxis
Admin

Mobil site ne zaman açılacak?

Onun için de Berkant'ın okul işlerinin bitmesini bekliyoruz. Ayrıca bir Apple dev-kit almamız lazım (mış, ben de Berkant'ın yalancısıyım)
aztek
Üye

Forumdan bir anda ortadan kalkan beğen tuşu geri gelecek mi? /:

Onay mesajı yada benzeri şeylerden kurtarıyordu bizi, hatta yer yer çok eğlenceli bile oluyordu geri gelsin
TanistliNTanistliN
Üye

Abi ben Turgut Uç yani oropher rumuzlu yeni yetme moderatörümüzle aynı renkte gözükmek istemiyorum, biliyorum ton farkı var o açık yeşil ben az daha koyu falan ama lütfen bir farkımız olsun. Benim de problemim bu, yayınlarsan sevinirim, teşekkürler bb.
blaxisblaxis
Admin

1-OGZ test sistemi ve dövüş klübü geri gelicekmi?
2-Console mastera ne oldu?
3-Göktuğ abi ye söylesek de N.E.M.'in adını M.O.P. olarak değiştirsek ben o şarkıyı sevmiyorumda

1- Test sistemi gitti mi ki? KAAAAAN!
1b- Düşünüyorum onu, ama online'a. Dergide tekrar yapmak, temcit pilavı... vs...
2- Konsol haberlerini 360 DRC'de layıkıyla yapabildiğimiz için kaldırdık. Bir nevi, görev süresini doldurdu yani.
3- Kendisine bir sor bakalım, ama gelecek uçan tekmenin hadi hesabı olmayacaktır.
memmi
Üye
Abi CPC128 de ATF oynarken uçağı nasıl otomatik indiriyorduk hatırlıyormusun? ;D Geçenlerde nostalji yapayım dedim, emülatörde oynadım ama yok indiremedim bi türlü haha:)
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller