Blaxis Sizleri Dinliyor
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Bugün itibarıyle yetkili yaptığınız arkadaşları neye göre seçtiniz Sinan abi?

Ben şahsen creign ve rajaz'ın da mod olmasını isterdim.
blaxisblaxis
Admin

Abi ben Turgut Uç yani oropher rumuzlu yeni yetme moderatörümüzle aynı renkte gözükmek istemiyorum, biliyorum ton farkı var o açık yeşil ben az daha koyu falan ama lütfen bir farkımız olsun. Benim de problemim bu, yayınlarsan sevinirim, teşekkürler bb.

O konu için de Berkant'ın okulunun bitmesini bekleyeceğiz ne yazık ki. Sitedeki fontları boyayan hep oydu çünkü (Osmanlı güllü lokum rengi yapalım sizi?)
blaxisblaxis
Admin

Bugün itibaıyle yetkili yaptığınız arkadaşları neye göre seçtiniz Sinan abi?

Ben şahsen creign ve rajaz'ın da mod olmasını isterdim.

%90'ı zaten OGZ Online yazarları. Sadece 2 tanesi okurlardan seçildi: Adramelech forumla ilgili sürekli tavsiye ve önerileriyle internet'in tüm kaynaklarından (oyun oynarken bile geldi adam :) bana saldırınca "hah, gel bakim sen şöyle, bakalım kolay mıymış bir dene" diye tuttum kolundan. Diğer moderatör arkadaşımız ise Theodrien, kendisi zaten yıllardır çeşitlik MMO konularında sizlere yardımcı oluyor, bilgili. O yüzden seçildi.
blaxisblaxis
Admin

Abi CPC128 de ATF oynarken uçağı nasıl otomatik indiriyorduk hatırlıyormusun? ;D Geçenlerde nostalji yapayım dedim, emülatörde oynadım ama yok indiremedim bi türlü haha:)

U'ya basıp Undercarriage'ı açıyorduk, sonra uçağın kıçını dengeleyip yere önce değecek şekilde ayarlıyorduk ve iniyorduk.

Ahhh ATF dedin beeeeee! Amstrad'da bitirdiğim az sayıda oyundan biriydi (not: yuhalayacak arkadaşlara Amstrad ve çoğu C64 oyununda 3 canınız olduğunu, oyunların bugünkü gibi bitirilmek üzere değil, kanırtmak üzere yapıldığını ve Save etmek denilen mefhumun daha rüyalarda bile görülmediği için oyuna bir kere oturdunuz mu komple bitirmeniz gerektiğini hatırlatınız).
blaxisblaxis
Admin
Vay Amstrad CPC 464'üm benim yaaa! Gözlerim doldu :)

oropheroropher
Üye

Abi ben Turgut Uç yani oropher rumuzlu yeni yetme moderatörümüzle aynı renkte gözükmek istemiyorum, biliyorum ton farkı var o açık yeşil ben az daha koyu falan ama lütfen bir farkımız olsun. Benim de problemim bu, yayınlarsan sevinirim, teşekkürler bb.

Sinan abi ben bu mesajını "maalesef" alıntılamak zorunda kaldığım kişinin sarı renkli gözükmesini talep ediyorum, zira yeşilime hürmet etmeyen adamın bu denli yeşil sevdalısı olması hiç hoşuma gitmiyor..
bu konuda Berkant'ın okulunun bitmesini beklersek sevinirim.. (rumuz: oropher)
Matanza_ec
Üye
Abi ilk olarak The Game normal bir günde ne olarak iş yapıyor? The Game'i her hangi bir günde bir arkadaşımla gidip oyun oynamak için ne yapmam gerekiyor?
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Sinan abi sana özel mesajda da belirtmiştim hazır burdayken tekrar edeyim.Bugünkü gibi biz okuyucularla en azından ayda bir bikaç saat bu başlıkta olduğu gibi bizlerle dertleşirsen çok seviniriz okuyucular olarak
bodo
Üye
Bir tane de forum ahalisi mod seçse nasıl olur?
AdramelechAdramelech
Üye

Ahahaha XD

Bir tane de forum ahalisi mod seçse nasıl olur?

Mod değil de, Çağlayan gibi okur temsilcisi tarzında bir şey bence iyi olur. Tabi 7/24 sitede olan çağlayan gibi birini bulmak zor olacaktır bence...
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller