Viyana Üniversitesi
Misteyk
Üye
ekim ayında başlayacağım okul.
okul ve okula kabul sürecinde neler yaşanıyor merak edenler olursa, onlara da yardımcı olurum.

Bağlantılar:
http://univie.ac.at/en/
http://en.wikipedia.org/wiki/University_of_Vienna
QktayQktay
Üye
hocam başka site bulamadı,n mı reklamını yapmak için. viyanada yeni okumaya başlıcak olan birinden kim niye bilgi edinmek istesin gider eski okuyanlardan bilgi alır. boş boş kirletmeyin forumu yav zaten milyon tane saçma başlık var
RelentlessRelentless
Üye
Ahahaha yerlere yattım lan, roflmao asdfasfdasf.
Misteyk
Üye

hocam başka site bulamadı,n mı reklamını yapmak için. viyanada yeni okumaya başlıcak olan birinden kim niye bilgi edinmek istesin gider eski okuyanlardan bilgi alır. boş boş kirletmeyin forumu yav zaten milyon tane saçma başlık var

değil mi? okumaya başlayacak birinden niye bilgi alsın ki, gider eğitim danışmanlığı yapan şirketlerden alır bilgiyi.
lakin eğitim danışmanlığı yapan şirketlerden alınan bilgiler çoğunlukla yanıltıcı olabiliyor. size söylemedikleri bir çok detay mevcut. bahsettiğin gibi öğrencilerden bilgi almak daha mantıklı fakat turkstudent adlı sitede başta olmak üzere, bu okulda okuyan bir çok TÜRK öğrenci, yardımcı olacağım ayağına birbirini dolandırmaya çalışıyor. okula ekim ayında başlayacağım, şuan hazırlıktayım, almanca yeterlilik sınavını geçmem gerekiyor bir tek. önümde pek bir engel yok anlayacağın gibi, okulda okuyan öğrencilerle aynı ortamdayım çoğunlukla, değişen bir şey yok. benim vereceğim bilgiler ile, onların vereceği bilgiler hemen hemen aynı.
amacım reklam yapmak falan değil, neden böyle düşündüğünüze de anlam veremedim.
salih32salih32
Üye
hocam Qktay'ın yazış tarzı öyle.Bir şeylere sinirlenir, sonra foruma patlar.sakin bi yazısını göremezsin.
RelentlessRelentless
Üye
takılıyor kendince
ElladanElladan
Üye
Qktay milyon tane de saçma adam var forumda, emin ol yokuluğunu hissettirmezler. Başkalarına yaptığın muameleyi görmek hoşuna gitmediyse üslubunu düzeltmeni öneririm. Millet bu ülkeden kurtulmanın yolunu arıyor zaten, eğer birisi gidp yurtdışında eğitim alacaksa, yeni fırsatlara sahip olacaksa ve buradaki bilgiler yardımcı olacaksa ona hiç de gereksiz değildir.
discussioncontroller