İlk 10 Dakika
aztek
Üye
Öncelikle blaxis yani Sinan abiyi bu kadar uzun süredir bu gelenekten bizi mahrum bıraktığı için kınıyorum!
Tabi işi,gücü vardır çalışan adamlar sonuçta ama bu etkinlik bir düzene bindirilmeli bence.

Önerim şudurki ''her hafta .. gün'' gibi bir sistem yada her ilk 10 dkika videosu yayınlandıktan sonra videonun sonunda sonraki videonun tarihi yazsın.

Diğer konu ise Sinan abi ilk videoları gayet güzel bir şekilde 70 küsür dakikalara varan sürelerde yaparak hem inceleme amacına ulaşmış oluyor hemde doyurmaya yetiyordu ama nerde ''10 dakikadan fazla uzun olmasın'' tarzı bir yorum gördü bilmiyorum videolar kısaldı iyice. Verimli kullanıldığı sürece 2 saatlik bir videoyu bile izleyebilirim Sinan abinin o güzel anlatımından. yani süre uzasın!
Nexcore
Üye
70 dakika video mu olur yapma aztek... :cheer:
aztek
Üye
Niye olm ilk videolar o civardaydı ve gayette zevkliydi. Verimli kullanıldığı sürece diyorum zaten. Super meat boy kısa olmuştu mesela ama crysis 2 demosu fazla uzundu.
blaxisblaxis
Admin

Öncelikle blaxis yani Sinan abiyi bu kadar uzun süredir bu gelenekten bizi mahrum bıraktığı için kınıyorum!
Tabi işi,gücü vardır çalışan adamlar sonuçta ama bu etkinlik bir düzene bindirilmeli bence.

Önerim şudurki ''her hafta .. gün'' gibi bir sistem yada her ilk 10 dkika videosu yayınlandıktan sonra videonun sonunda sonraki videonun tarihi yazsın.

Diğer konu ise Sinan abi ilk videoları gayet güzel bir şekilde 70 küsür dakikalara varan sürelerde yaparak hem inceleme amacına ulaşmış oluyor hemde doyurmaya yetiyordu ama nerde ''10 dakikadan fazla uzun olmasın'' tarzı bir yorum gördü bilmiyorum videolar kısaldı iyice. Verimli kullanıldığı sürece 2 saatlik bir videoyu bile izleyebilirim Sinan abinin o güzel anlatımından. yani süre uzasın!

öhüm! Kazan kaldırmana 5 kala yeni ilk 10 Dakika'yı yükledik o zaman siteye :) Bir de 70 dakikalık ilk 10 dakika (?) hiç olmadı yaw, en uzunu 30 dakika ile Crysis 2 idi...
aztek
Üye
Videolara şimdi tekrar bakınca gördüm evet yokmuş, e o zaman 70 nerden aklıma geldi dedim birde ne göreyim magicka videosunun üstünde ne yazıyor ''
Sıradaki İlk 10 Dakika hangi oyuna gelsin dersiniz? (Bu sefer 75 dakika yapacağız!)'' :P Sorumlusu sensin abi :D Yeni video için sağol fakat arayı çok açma lütfen...
blaxisblaxis
Admin
Açmam :)
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
JethroJethro
Üye
Sinan abi, Shogun 2'nin de İlk 10 dakikasını bekliyorum artık. :)
aztek
Üye
Sinan abi E3 fuarını bahane edip onlarla yetinin hesabı video hazırlamıyor bence greve gitmeliyiz
Zer0
Üye
E3'ten onlarca ilk on dakika videosu gelecektir bence :D
RNTLKN
Üye
Deus Ex 1 ve İnvisible war ilk 10dk.'sı çok iyi olur 3. oyun çıkmadan önce. Hem Sinan abinin sevdiği oyunlardan biri. Hadi Sinan abi kaç ay oldu 10dk.'sız kaldık ya :(
discussioncontroller