PS/Vita Plus
loveimmuneloveimmune
Üye
Yaklaşık 3 yıldan beri ps3 kullanıyorum. Ülke seçimi olarak Türkiye'yi seçmiştim. PSN plus hizmeti ne zaman aktif hale gelecek bilgisi olan var mı acaba? Mail yolladım Sony tr'ye ama cevap alamadım henüz , gerekirse sony uk'ye de mail yollamayı düşünüyorum , sırf psn plus almak için yeni bir üyelik açıp trophy'lerimi geride bırakmak istemiyorum , araştırdım ama herhangi bir bilgi bulamadım internette, son çare olarak burada soruyorum arkadaşlar.
loveimmuneloveimmune
Üye
Sony Tr gmail ve hotmail'den yolladığım mailleri bloke ediyor sanırım , Sony uk'ye ulaşmayı başardım ama onlar da beni sony tr'ye yönlendirdiler, içinden çıkılmaz bir durum oldu :( , bilgisi olan yok mu acaba , psn tr için plus üyelik ne zaman mümkün olacak?
CRAZY Hero
Üye
Kısa zamanda olmaz.İşin kötüsü Sony herkese 30 gün ücretsiz PSN üyeliği verecekmiş.

Bu vesileyle Psn+'ı açsalar iyi olurdu.
loveimmuneloveimmune
Üye

Kısa zamanda olmaz.İşin kötüsü Sony herkese 30 gün ücretsiz PSN üyeliği verecekmiş.

Bu vesileyle Psn+'ı açsalar iyi olurdu.

PSN plus sadece Rusya ve Türkiye'de yok yanlış hatırlamıyorsam, küçük bir ihtimal de olsa belki bir sürpriz yapabilir Sony. Elim kolum bağlı, psn plus üyeliği istiyorum , psn ülke seçimimi değiştirme şansım yok , trophyleri geride bırakıp yeni üyelik de açmak istemiyorum açıkçası.
loveimmuneloveimmune
Üye
Bu konu hakkında bilgi sahibi olan yok mu hala :(?
tool
Üye
Dergideki posta idaresine yazmak lazım bunu.
MagnuM
Üye
Kötü olmuş durumun ben 2 sene önce psn hesabımı alırken özellikle britanya seçtim maalesef ülkemizde hep böyle sorunlar oluyor bir araştırayım mesaj atarım loveimmune.
loveimmuneloveimmune
Üye

Kötü olmuş durumun ben 2 sene önce psn hesabımı alırken özellikle britanya seçtim maalesef ülkemizde hep böyle sorunlar oluyor bir araştırayım mesaj atarım loveimmune.

Teşekkürler destek için.

OGZ'ye yazma fikri de aklıma geldi ama buradan daha hızlı cevap alabileceğimi sanmıştım. OGZ yazarlarından bilgisi olan veya Sony'ye sorma şansı olan varsa, buraya ya da dergiye haber olarak koyarsanız sevinirim.
tool
Üye

Teşekkürler destek için.

OGZ'ye yazma fikri de aklıma geldi ama buradan daha hızlı cevap alabileceğimi sanmıştım. OGZ yazarlarından bilgisi olan veya Sony'ye sorma şansı olan varsa, buraya ya da dergiye haber olarak koyarsanız sevinirim.

:) posta idaresinde nick'imi görmek güzel oldu Loveimmune. Teşekkürler.:angel:
loveimmuneloveimmune
Üye

Teşekkürler destek için.

:) posta idaresinde nick'imi görmek güzel oldu Loveimmune. Teşekkürler.:angel:

Çıktığından beri , dergiyi ilk defa bu ay almadım ve kaçırdım posta idaresini , ne yazıyordu :)?
tool
Üye
Mektubun yayınlanmış, Dergi de ki diyaloğu yazmışsın, 2012 de zor ama 2013 de PSN+ TR çıkma ihtimali varmış.
discussioncontroller