iPad Sorunsalları
bardullahbardullah
Üye
Merhaba arkdaşlar, bu bölüme baktım da iPad ile ilgili bir bölüm bulamadım. O yüzden de açayım dedim, iPad ile ilgili soruları olanlar buraya yazar diye.

Ben başlayayım;

Bu iPad 2 ile tanıtılan "TV'ye bağlama aparatı" nı iPad 1'de de kullanabiliyor muyuz ?
RidygoRidygo
Üye

fullycharge
Üye
O kadar da zengin olmaya gerek yok kardeş ;) Üst düzey bir cep telefonu, mesela nokia veya samsung un bir modelini, çok rahat ve fazla düşünmeden Ipad alınabilir. Şu anda 16gb wless+3g'lisinin fiyatı zaten o tellerden de ucuz, 1000TL. Elinde Ipad yoksa Ipad 2'yi al, yoksa kameranın olamsı dışında pek de bir farkı yok Ipad 'nin ;)

@bardullah Sadece IPad 2'yi tvye bağlayabiliyorsun sanırım. Çünkü zaten Ipad'de kamera olmadığı için kaydettiğin görüntüleri tvde izlemeye ihtiyacın yok ;)
RidygoRidygo
Üye

PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
İpad'i ne yapacaksınız normal telefon alın evde de bilgisayarınız varsa boş yere para vermeyin ipad denen alete.
fullycharge
Üye

İpad'i ne yapacaksınız normal telefon alın evde de bilgisayarınız varsa boş yere para vermeyin ipad denen alete.

Bu Ipad kullanmayanların söyledikleri klasik laftır:" Ne yapacaksınız Ipad'i!" Ama bir yerde elinize geçse herkesten fazla ağzınızın suyu akar. Sizi gidi siziiii ;)
RidygoRidygo
Üye

fullycharge
Üye

Ridygo dedi:

Akşamları yatağıma uzanıp internet keyfi yapmak için ya netbook ya da notebook alacaktım ama iPad 2 hem çok şık, hem çok rahat, hem de zarif bir cihaz. Netbook gibi eciş bücüş görüntüsü olan bir cihazdan ya da dana gibi bir notebook'dan(ısınması var bir de) daha mantıklı geldi bana.

Çoğu kullanıcı hem oyun oynayabilmek hem de mobil ihtiyaçlarını giderebilmek için 2000-3000TL değerinde notebookları almayı tercih ediyor. Ancak oyun oynamak için hali hazırda binlerce liramı yatırdığım, her oyunda üst seviye performans veren bir bilgisayarım var. Bu sebeple iPad 2, benim için alınabilecek en uygun mobil cihaz gibi görünüyor.

Yen, Ipad alacaksın anladığım kadarıyla; parayı denkleştirebildiysen düşünmeden al derim. Ben Ocak'tan beri kullanıyorum Apple'ın ürünleri kadar kullanıcı dostu cihazlar yok diyebilirim rahatlıkla. İndirebileceğin paralı-parasız o kadar çok uygulama var ki çoğu zaman bir laptopu bile aratmıyor, kullanım rahatlığı da cabası. Sadece Angry Birds oynamak bile başlı başına alma sebebi olabilir. Geçen hsonu 0,99'a Dead Space HD vardı mesela, Steam'in weekend madness uygulamaları gibi. O dokunmatik ekran Apple'ın icadı zaten, daha hassası veya kullanışlısı başka cihazlarda kesinlikle yok.
cemreserpal
Üye
Her sene aldığınız modelin aynısının bir yenisinin çıkmasının tadını çıkarın, ne diyeyim. :/
Apple öldürüyor beni.
fullycharge
Üye
Her sene almaya gerek yok, bir kere aldın mı senelerce kullanabilirsin, neredeyse değerin kaybetmiyor Apple ürünleri. Açıkarttırma sitelerinden bakabilirsin ;) Şımarıklığa gerek yok her sene yeni modelini alacam deyip ;)
bardullahbardullah
Üye

Her sene almaya gerek yok, bir kere aldın mı senelerce kullanabilirsin, neredeyse değerin kaybetmiyor Apple ürünleri. Açıkarttırma sitelerinden bakabilirsin ;) Şımarıklığa gerek yok her sene yeni modelini alacam deyip ;)

Sırf bu yüzden her sene "bir üst modelini bekleyeyim ona daha güzel şeyler koyacaklar" diyorum ve alamıyorum :D
discussioncontroller