iPad Sorunsalları
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Teyzem kendine iPad Air almış. Bayağı hafiflemiş. Ayrıca ekranı 10.1 inçlik tabletlere göre büyük geldi gözüme. Sanırım 16:10 olmasından dolayı.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Teyzem kendine iPad Air almış. Bayağı hafiflemiş. Ayrıca ekranı 10.1 inçlik tabletlere göre büyük geldi gözüme. Sanırım 16:10 olmasından dolayı.
dodgerdodger
Üye
ipad ekranı 4:3.

ve evet. daha geniş ama boyu kısa kalıyor. göz yanılması.
DharkanDharkan
Üye
iPad air dışarıya çıkartılacak kadar hafif olmuş, yanımda gezdiriyorum genelde iyi oluyor.
PersonaPersona
Üye
Ipad'e attğım fotoğraflar "film rulosu"na kaydediliyor, oradaki fotoğrafları bir albüme alıyorum ancak film rulosunda da bir kopyaları durmaya devam ediyor. Silersem albümdekiler de siliniyor. Bunu aşmanın bir yolu yok mu? Ne saçma iş ya, 200 küsür karikatürü ayrı klasöre aldım, çıtır çerez fotoğraflara daha rahat bakalım diye ama değişen bir şey olmadı. Bulşit
DharkanDharkan
Üye
Resim ve müzikleri düzenlemenin hiçbir yolunu bulamadım, bulamayınca da ümidi kestim açıkcası. Apple'ın cihazlarında düzenleme yapılmasına karşı olmasına kılım.
defecteddefected
Üye
Dharkan dedi:

iPad air dışarıya çıkartılacak kadar hafif olmuş, yanımda gezdiriyorum genelde iyi oluyor.

Hafifliği için haklısın ama boyut yüzünden zırt pırt yanıma almıyorum ben. Bir arkadaştan mini alıp kullandım haftasonu, çok daha hoşuma gitti fakat tabletten dergi/kitap vs okuyorsanız da Air çok daha iyi. Diğer yandan mini mi alsam acaba diye düşünmüyor değilim
DharkanDharkan
Üye
Boyut konusunda haklısın ama hafifleyince "bana göre" ipad air, ipad mini'den daha makul bir hal aldı.

Ama mini'nin ekranı benim için yeterli boyutta diyorsan mini al derim, benim 2 arkadaşım miniyi tercih etti bana sen nasıl taşıyorsun onu diyorlar hep.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
iPad Air 2 tanıtıldı. Ram konusu tam bir muamma. Kimine göre 1gb kimine göre 2gb. İşin tuhaf yanı, Apple'in bu konuda bir şey söylememesi. :S

iPhone 6'da olduğu gibi, iPad'lerde de artık 32gb modeli üretilmeyecek.

http://www.apple.com/tr/ipad-air-2/
DharkanDharkan
Üye
1'dir 1. Apple'ın upgrade politikasına uymaz tek seferde bu kadar değişiklik ^^
discussioncontroller