Çılgın Proje (!) "Kanal İstanbul"
QktayQktay
Üye
az önce ntv de yorum farkı programında mehmet barlas boğaziçi köprüsünden önceki nüfus artışıyla köprü yapıldıktan sonraki patlamayı anlattı inanılmaz. bu proje göçü katlıcak gibi geliyor
JulianneJulianne
Üye

Kılavuz kaptan zorunlu değil. Bizzat kılavuz kaptandan biliyorum bunu.
Çekici sadece büyük gemiler çağırıyor.
Karasulara girmiş oluyor kanaldan geçecek kişi, bir de kanal ücreti var üstüne.

O zaman yanlışlarım varmış, düzelttim. (:

Ancak bunlar Montrö'nün "yeniden düzenlenmesi"nin yanında devede kulak kalıyor.. (:

Şunu buldum yalnız: http://www.vda.org.tr/Tarifeler/BoğazTransiti/KılavuzlukTarifesi/tabid/130/Default.aspx
ElladanElladan
Üye

Güzel bir proje.
Sırf akp düşmanlığı yüzünden bu projeye de karşı çıkılacak malesef...

Yağmur da AKP'ye düşman olduğu için yağıyor deyin de tam olsun.
BiqBossBiqBoss
Üye
Erdogana sadece bir videom var umarim mesajim ulasir.

acdervisacdervis
Mod

O zaman yanlışlarım varmış, düzelttim. (:

Ancak bunlar Montrö'nün "yeniden düzenlenmesi"nin yanında devede kulak kalıyor.. (:

Şunu buldum yalnız: http://www.vda.org.tr/Tarifeler/BoğazTransiti/KılavuzlukTarifesi/tabid/130/Default.aspx

Ha bu link iyi oldu. Gördüğün gibi transit geçen gemilere zorunlu kılınamıyor kılavuz kaptan. Zaten aldıkları para da bir şey değil gördüğün gibi.
uliking
Üye
Kimse koymamış :D

[video size=100 width=425 height=344 type=youtube]_N0RUD-tEZY[/video]
Revlis
Üye
Simülasyon Minecraft videosu gibi...
Gullo
Üye
10 sene sonrasına vaat vermek de güzelmiş. Durmak yok koyunları gütmeye devam.
Ozup
Üye

Güzel bir proje.
Sırf akp düşmanlığı yüzünden bu projeye de karşı çıkılacak malesef ama öneml değil bittikte sonra çok güzel olacak bence.

Ayrıca boğazlar sözleşmesiyle falan alakası yok durumun. başımıza dert olmaz korkmayın boşuna.

Aynen katiliyorum. Bende hic sevmiyorum ancak guzel projelerinin nefret yuzunden hor gorulmesine de karsiyim. Sirf muhalefet ugruna karsi argumanlar cok abes ki, bir cok olayda bir cok yorumda bunu gormek mumkun.

Cok guzel bir proje. Uzun vadede Istanbul'a faydalari cok buyuk olacaktir. Dusunun ki bogaz tertemiz, su sporlari zart zurtlar cok daha rahat ve bolca yapilabiliyor. Temizleniyor. Cok guzel artilari var.

Cilgin proje isine gelince. Gayet normal-ustu bir proje. Buyuk bir proje ama cilgin denilebilir mi? Hic sanmiyorum.
kurtkapankurtkapan
Üye
Kimse okumamış.Ulusal güvenlik kimin umurunda ki zaten?İstanbul 25 Milyonluk güzel bi şehir olsun yeter.
Hain hala hain,koyun hala koyun.
discussioncontroller