Moderatörleri Dikkate Almak
hadicanımoradan
Üye
Mesajlar silinebiliyor mu yav? Sil tuşu çalışmıyor diye biliyorum.
AdramelechAdramelech
Üye
Gayet çalışıyor. (: Ancak silinen mesajları modlar ve adminler görebiliyor.
AtKafası
Üye
Bakayım
AtKafası
Üye
Evet çalışıyor.
berx
Üye
Önceden de çalışıyordu ama hepimiz mod olduğumuz için silindiğini anlamıyorduk.
Gullo
Üye

Gayet çalışıyor. (: Ancak silinen mesajları modlar ve adminler görebiliyor.

Ben silmeye çalıştığım zaman yetkiniz yok falan diyor ?
hadicanımoradan
Üye
Başkasının mesajını silmeye kalkarsan der tabi eheh :D

Bir ara çalışmıyordu hatta 7-8 mesaj arka arkaya atıp silmeye çalıştığımda silmemişti falan...
FirewingFirewing
Üye
Silinmiş bir mesaj üzerinden yaptırım uygulamak bana pek akıl karı gelmiyor açıkcası. Elbette bu mesaj atmadan önce iki kez düşünmesek de olur anlamına gelmiyor fakat, kişi hatasının farkına er ya da geç varmış ise bize birşey düşmez. En fazla ÖM yoluyla konuya dikkat çekebilirsin, güzel güzel uyarırsın falan.

Başka bir kullanıcıya hakaret ya da benzeri bir durum var ve şikayetçi olunuyor ise durum değişebilir tabi.
TodzaTodza
Üye
Mesaj silmek neyse de mevcut mesajın mod'lar tarafından editlenmesine kıl oluyorum ben asıl. Kardeşim adama giydirmişsem giydirmişim ya silersin ya uyarırsın kendim silerim ya da çok fena giydirmişsem basarsın kıçıma tekmeyi. Doğru ya da yanlış kişinin ifade şeklinin olduğundan farklı bir şekle sokulması daha etik dışı bir eylem.

Evet sevgili taze moderatörlerimiz görüşleri alalım :cheer:
AdramelechAdramelech
Üye

Mesaj silmek neyse de mevcut mesajın mod'lar tarafından editlenmesine kıl oluyorum ben asıl. Kardeşim adama giydirmişsem giydirmişim ya silersin ya uyarırsın kendim silerim ya da çok fena giydirmişsem basarsın kıçıma tekmeyi. Doğru ya da yanlış kişinin ifade şeklinin olduğundan farklı bir şekle sokulması daha etik dışı bir eylem.

Evet sevgili taze moderatörlerimiz görüşleri alalım :cheer:

Buna katılmaktayım. Hem onların kanıt değeri var. d:
discussioncontroller