Need for Speed: The Run
cocoldplay3
Üye
demek ki neymiş, undercoverdan daha kötü bir nfs oyunu olabiliyomuş
PiranhaPiranha
Üye

@piranha

Spoiler:
hız ve fren tuşunu yukarı ve aşağı tuşuyla değiştiremiyorsun daha ötesi var mı (:
hikaye diye bişey yok. kadının biri geliyor "hey yakışıklı büyük yarış var kazanırsan 2bucuk milyon dolar senin" diyor bi bakmışsın 10 saniye sonra garajdan araba seçiyorsun 1 dk sonra yarıştasın. 250 kişilik yarış (atıyorum) 10km'lik yol var bu 10km'de 10 yarışçı geçeceksin. bu kadar. 10 tane adam geçiyorsun boş yolda gidiyorsun ondan sonra mal mal. uyuz bir ara ekran var "level atladın şu kadar puan kazandın" falan yazıyor. böyle güzel bir fikir varken elinde salsana 50 yarışçının içine. 6 tane geçtin mi hooooppp dur bakalım baştan başlıcaz... 250 ile gidiyorsun bir gram etkilemiyor ne seni ne arabayı. her virajda el frenine bas 200le giderken otomatik dönüyor virajı. ne aksiyon var ne çarpışma var ne polisler adam gibi zorluyor seni yanına geliyor yanyana gidiyorsunuz ulan çarpsana yoldan çıkarmaya çalışsana yok. yani tırt ötesi tıt bir oyun (benim gözümde)

harbiden bu kadar kötü mü yaw. anlattıklarına bakılırsa bu oyuna hiç bulaşmamak lazım. kontrollerin değiştirilememesi, rakiplerin azlığı polislerin zorlamaması, yarışların bu kadar basit öylesine yavan olması hmm çok ilginç...
__skytalker____skytalker__
Üye

demek ki neymiş, undercoverdan daha kötü bir nfs oyunu olabiliyomuş

Bence hala mümkün değil.

@Qktay sonuçta arcade bir oyun. Yani zart diye dönmesi beni pekte şaşırtmadı. Ama diğer NFS'leri oynamış biri olduğunu varsayıyorum. Diğer oyunlardan daha mı kötü o dönme olayı yoksa arcade olması mı rahatsız ediyor seni? Ayrıca dediğin gibi hızı hissettiremiyorsa durum kötü demektir.
QktayQktay
Üye
abi arcade ise arcedeliğini bilecek (: yav kaza olunca oyun duruyor "5 hakkınızdan birisini kaybettiniz" namında bir ekran çıkıyor sonra yarışa 5 saniye gerisinden başlıyorsun. haa bu arada diğer arabalarda eski yerinden başlıyor. yani kaza yapınca bişey kaybetmiyorsun herkez kaldıgı yerden devam ediyor. haliyle diğer arabalarla mesafe açılmıyor sonuç olarakta 8 araba geçip 2dk boyunca tek başına finish çizgisine gidiyorsun.

dönme olayı sadece çooookkk çok çok basit oldugu için rahatsız ediyor. abi 200km ile viraj sadece el frenine 2 saniye basmakla dönülebilinir mi? düz yolda araba odun gibi ama virajda piiiiüüvvvvv
Üye
Senin yrumuna bakacak olursak iyiki almamışım oyunu :D O zaman yılbaşında bir Hot Pursuit alayım yav. Oynayamadım adam akıllı hala.
QktayQktay
Üye
ya tabi bu benim şahsi fikrim dergi çıkıncada bakarsınız incelemeye. oyunu beğenenlerde var forumda
hydramarine
Üye
* Oyun Hot Pursuitten daha simülasyon. Muscle carları sürmesi pek kolay değil klavyeden. Arcade simülasyon dengesini iyi kurmuşlar.

* Konu ve arasahne olarak ilk defa NFS'yi beğendim. En azından live-action olmaması ve adam gibi teknolojik demo yapmaları takdire şayan.

* Multiplayerı Hot Pursuitten çooooooooooook daha zevkli. BF3'ü bıraktırdı bana öyle söyleyeyim siz anlayın. Bir ton unlock, hırs yapacak şey var.

* Teknik altyapısı, grafikleri, optimizasyonu, akışkanlığı Hot Pursuit gibi iyi değil. Menüler çok baştan savma, kaç arabayı açmışsın, kaçı kapalı göremiyorsunuz bile. 30 fps ile limitli olmasına değinmiyorum bile.

* Son yıllardaki en iyi müziklere sahip NFS oyunu.

8/10. Her türlü oynanır. Multi alınız, singleın tadını çıkartınız. 2 saatlik güzel bir eğlence.
Üye
O zaman malum yollardan edinip, deneyip, ona göre almak lazım. Evet, sanki en doğrusu bu.
darkprensdarkprens
Üye
Malum yollardan multiplayer'ini oynayamazsin ama.
Üye
Farkındayım o kadarının :) Oynanış ve teknik bakımdan fikir edinirim en azından. Ona göre düşünürüm almayı.
discussioncontroller