Need for Speed: The Run
defecteddefected
Üye

Underground (2003)
Underground 2 (2004)
Most Wanted (2005)
Carbon (2006)
Undercover (2008)

dışında kalan nfs serileri bir hiçtir diye düzelteyim...

Nfs: Hot Pursuit, Nfs: High Stakes ve en önemlisi Nfs: Porsche Unleashed da mı bir hiç? Cık cık cık.

High Stakes serinin en keyifli oyunuydu bence
peace
Üye

Vizelerden sonra Most Wanted kuracağım canım çekti.

Geçen gün kurdumda, bambaşka ya.
PiranhaPiranha
Üye

O zaman malum yollardan edinip, deneyip, ona göre almak lazım. Evet, sanki en doğrusu bu.

Aynen bende öyle yapacağım B)
en azından kontroller oynanabilirlik teknik altyapı vb daha iyi fikir sahibi oluruz. Direksiyon seti yanında Klavye kontrollerinin baştan savma kullanışsız olmasını istemem, NFS: Hot Pursuit öncesinin NFS oyunları var Burnout: Paradise var en baba oyunlardı bu konuda. Yarış oyun deyince illaki Dreksiyon seti diye tutturulmasına karşıyım bu da böyle biline...
__skytalker____skytalker__
Üye
Aynen. Shift çok sıkıntıydı o konuda. Sırf o yüzden yarım bırakmıştım.
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Shift direkt direksiyona özel yapılmıştı. Gamepad bile kurtarmıyor hani. Ama direksiyonda da fena oluyor =)
Return Zuha
Üye
Oyunu PS3 e almak istiyorumda....Multiplayer'ı uzun süre idare ettirir mi :) Yoksa değmez mi dersiniz :)
Blight
Üye
Yav şu Logitech F710'un titreşimini bir beceremedim. Bu oyunda da aynen devam ediyor. Aletin vib tuşuna basınca titriyor güzelce, tüm kontroller falan çalışıyor oyunda. Bir tek titremiyor arkadaş. Sağa sola, başka arabaya her çarpmada aletin titremesi gerek miyor mu? Uyuz ettin beni logi.
goo_khangoo_khan
Üye
710 kullanıyorm ben de, titreşimde sorun yok. Titreşim açtığına eminsin di mi =P biraz garip titreşim tuşu hani uzun titrediğinde açılıp kısa titrediğinde kapanıyor falan..
Blight
Üye
Oha lan o tuş titreşimi açıp kapatıyor muymuş. Yuh arkadaş ben onu öyle titretiyor diye sanıyordum. Ahahaha bir deneyeyim bakalım. Oyun içinde açık bu arada.

Sonuç olarak her türlü açtım titreşimi ancak titremiyor meret.
Blight
Üye
Sorun kendi kendine çözüldü neyse ki.

Oyun çok güzel olmuş bence. Arada zorlayınca orjinal bir şeyler çıkabilmesi güzel. Hiç durmadan yarış hissi çok güzel verilmiş. Düm düz sprintin bayacağını tahmin edip çok değişiklik olmasa da farklı amaçlarında olduğu modlar güzel. Etraf mükemmel olmuş. Amerika turu yaptığımız belli oluyor sonuna kadar. Frostbite 2 döktürmüş resmen. Şehirlere yaklaştıkça yolların kalabalıklaşması güzel bir düşünce olmuş. Yaldır yaldır giderken kamyon falan fırlayınca kramp giriyor arabayı döndürene kadar.

Diyeceğim şey olmuş oyun çok da güzel olmuş. Shiftlerdeki pist olayından güzel sıyrılmışlar. Ha ama yıl 2011 olmuş hala sekizgen direksiyon simidi görüyoruz. Pes kardeşim iki tane daha poligon ataymışsınız da tam çember olaymış.

Edit: Yalnız oyun aştı gitti kendini. Las Vegas'ta polisten kaçmamız, Rocky Dağları'ndaki son yarış falan. Kalp krizi geçiriyordum resmen. Bağırarak falan geçtim son çekpointi. Özel adamları son düzlükte geçme olayları var bir de pek çaktırmıyor oyun ama öyle planlandığı bayağı belli oluyor onlar da inanılmaz gaz. Son anda birikmiş nitroyu verip burun farkıyla kazanmak ahh. Mükemmel olmuş lan oyun.
discussioncontroller