Need for Speed: The Run
peace
Üye
Az önce falan başladım oynamaya. Grafikler bu kadar mı enfes olur resmen aşmış kendini. 30fps limiti olmasa çok daha süper ya neyse.
Dinamikler PS3 demosundaki gibi hantal. Gamepad ile oynadığımdan alışmakta zorluk çekmedim. Sırf bitirmek için oynuyorum, bitirdikten sonra direkt silerim.(o da 2saat sonra :D)
Return Zuha
Üye
Oyunu 2 hafta önce takasladım...Hayatım da oynadığım en kötü oyunlardan..Yapılan emeğe felan yazık bu oyun için..Eğer şu Challengeler olmasa buna oyun demezdim...Multiplayer ise çok çok kötü...Oyuna girmek istediğinizde başlamış yarışa atıyor sizi bazen...Orjinal alıcaklara dikkat :)
darkprensdarkprens
Üye

Oyunu 2 hafta önce takasladım...Hayatım da oynadığım en kötü oyunlardan..Yapılan emeğe felan yazık bu oyun için..Eğer şu Challengeler olmasa buna oyun demezdim...Multiplayer ise çok çok kötü...Oyuna girmek istediğinizde başlamış yarışa atıyor sizi bazen...Orjinal alıcaklara dikkat :)

Baslanmis yarisa mi atilirmis yahu
goo_khangoo_khan
Üye
RAGE'deki hataya düşülmüş burada da. Vay efendim bi geçtiğimiz yerden bi daha geçmeyecekmişiz. A'dan başlayıp B'de bitecekmiş oyun. Sebep? Lan o kargaşada ben dikkat etmiyorum ki zaten. Koy adam gibi trackler şu oyuna gerekirse dönelim falan? Sonuçta 2,5 saatte bitiyor oyun çok zorlarsanız. Burası böyle patlamış multiden de cacık olmayınca boşa gitmiş oyun. Rage'de böyleydi. Bi yerdi bi daha görmeyecekmişiz her yer elle çizilmiş, iyi, hiç dikkat etmedim ben.
fullycharge
Üye

RAGE'deki hataya düşülmüş burada da. Vay efendim bi geçtiğimiz yerden bi daha geçmeyecekmişiz. A'dan başlayıp B'de bitecekmiş oyun. Sebep? Lan o kargaşada ben dikkat etmiyorum ki zaten. Koy adam gibi trackler şu oyuna gerekirse dönelim falan? Sonuçta 2,5 saatte bitiyor oyun çok zorlarsanız. Burası böyle patlamış multiden de cacık olmayınca boşa gitmiş oyun. Rage'de böyleydi. Bi yerdi bi daha görmeyecekmişiz her yer elle çizilmiş, iyi, hiç dikkat etmedim ben.

Oyundan bi cacık olmayacağı fyatının düşmesinden belli; satışları beğenmediler herhalde TR'de bile 50tl'ye düşürdüler fiyatını :P
deathly hallowdeathly hallow
Üye
O yılbaşı olayı :P
Amenquiver
Mod
Abi oyun çok güzel olmuş ya. Özellikle bu sinematik havası beni benden aldı. Volkandan inişimiz falan direk best scene ever.

Müthiş bir oyun olmuş. Kesinlikle çok eksiği var ama öyle bir makyajlamışlar ki hiç sırıtmıyor. Araç sayısı çok çok az, Run çok çok çok çok kısa.

Gene de beni müthiş eğlendirdi.

Hatırladığım güzel bir nokta da zaman karşı yarışırken checkpointe doğru müzikteki gerilimin adım adım artması ve son saniyede geçmenize izin vermesi. Müthiş bir deneyim oldu bu oyun benim için.

Kesinlikle oynayın.
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Sistemin nedir acaba? Slow-mo yüzünden oynayamadım oyunu :F
Amenquiver
Mod
i5 2410M, 4 gb ram, 1 gb NVidia GT 540M.

Yağ gibiydi.
Amenquiver
Mod
Vay vay vay vay vay vay vay !!! Az önce New York "çelınc"ın son adımını yapıyordum ki Mastodon - Curl of the Burl çaldığını farkettim. Helal olsun paşalarıma.
discussioncontroller