Need for Speed: The Run
deathly hallowdeathly hallow
Üye

i5 2410M, 4 gb ram, 1 gb NVidia GT 540M.

Yağ gibiydi.

İşlemciden dolayıdır o zaman. HD4870 felan var hani. BF3 oynayabilirken, NFS'nin kasması :(
defecteddefected
Üye
Oyun süresi 2 saat değil. The Run modu 2 saat... Bir dünya Challenge ve açmanız gereken onlarca araba var ve emin olun parasını verip TimeSavers Pack'ı almazsanız hiçde kolay değil.

Ki bunların içinde bırakın sadece online oynayıp açabileceğiniz arabaları, arkadaşlarınızla birlikte online oynayıp tamamlamanız gereken görevler ve buna göre açılan araçlar da var.

Kim demiş 2 saat diye?
Amenquiver
Mod
Challange ayrı bir mod değil aslında ama oyalıyor sayılır yani. Run oynadıkça açılıyor, oyun içinde gördüklerinin aynısını tekrar oynuyorsun. Ben onları da 2 saate yakın sürede tamamladım.
peace
Üye
Ben tam 2 saatte bitirmiştim gayet keyifliydi. Sarı yapraklar içinde kızla kapışmak ve arkada çalan Lykke Li - Get Some.... Müthiş.

http://steamcommunity.com/id/peac3/screenshot/648746999506161671?tab=public&filter=shortcut_32631
chackal
Üye
Ben de şimdi bitirdim ve çok eğlenceliydi ya. Özellikle o son yarışta zirve yaptı oyun.
xxoflee61xx
Üye
Bugün can sıkıntısından kurdum bu oyunu.
Run kısmı 2 saatte bitti. Challange'lere bakma gereği duymadım çünkü oyun gerçekten sarmadı.
Polisleri, rakipler vs... Sadece birkaç yarış iyiydi. Şu son yarış ve çığ/heyelan her neyse olan yarış
ve benzeri variller falan düşen yarış. Onun dışında yarışlar çok basit geldi.
Oyun bitince ne tekrar oynama ne Challange kısmına bakma isteği duydum. Sildim de zaten.
Bir most wanted bir daha gelmedi. Yalnız bu NFS benim oynadıklarım içinde en kötüsüydü.
Tüm NFS oyunlarını oynamadım tabii.
PiranhaPiranha
Üye

Bugün can sıkıntısından kurdum bu oyunu.
Run kısmı 2 saatte bitti. Challange'lere bakma gereği duymadım çünkü oyun gerçekten sarmadı.
Polisleri, rakipler vs... Sadece birkaç yarış iyiydi. Şu son yarış ve çığ/heyelan her neyse olan yarış
ve benzeri variller falan düşen yarış. Onun dışında yarışlar çok basit geldi.
Oyun bitince ne tekrar oynama ne Challange kısmına bakma isteği duydum. Sildim de zaten.
Bir most wanted bir daha gelmedi. Yalnız bu NFS benim oynadıklarım içinde en kötüsüydü.
Tüm NFS oyunlarını oynamadım tabii.

Milletde zaten SP kısmına çok söylenmiş gördüm. senin bu izlenimlerinde iyi oldu. Peki bir önceki NFS oyunu olan NFS: HOT PURSUIT için ne söyleyebilirsin?. mesela bu oyunda baya olumlu geri dönüşler alındı keyifli bir oyundu tam anlamıyla bir "NFS" oyunu olmuş diyenlerde vardı...
xxoflee61xx
Üye
Hot pursuit'in eskilerini severdim de. Bu son çıkanları oynamadım.
Özellikle MW'dan sonra Carbon oynadım sanırım. Ardından bir Hot Pursuit'e bakmıştım galiba.
Shift'e baktım. Ama hiçbirini tam oynamadım. Hot Pursuit'in son çıkanını ise hiç kurmadım.
Eski Hot Pursuit'in benim gördüğüm haline biraz benziyorsa bence şans verip oyna.
Run'dan iyi olacağı kesin.
Gerçekten çok kötüydü bu oyun. Berbat bir AI vardı. Polislere yer yer güldüm:)
Şu videolarda bizimde etken olmamız hoş olmuş aslında ama oyun o kadar boş ki o olsa ne olur olmasa ne olur dedirtiyor.
__skytalker____skytalker__
Üye
HP iyi. Eski haritalara benzer haritalar bile var. Bazı polis görevleri ve süreye karşı yarışlar sıksa da güzel oyun.
Return Zuha
Üye
discussioncontroller