PSP ile ilgili sorularınız?
creiGncreiGn
Üye
5.0 M33-6 en iyi cfw sürümü hala. Prometheus plugin'i yüklendiğinde her şeyi açıyor o da. Genel olarak her türlü ıvır zıvırla daha uyumlu sanki. Şu an burada örnekleyemeyeceğim bazı problemleri GEN-D'de halledemeyip M33-6'da hallettiğim oldu :P.
FeylingFeyling
Üye
5.50 gen kullanıyorum. Youtube'u sitesi üzerinden izleyebileceğim ve çalıştığından emin olduğunuz bir program var mı? Ultimate PSPtube ve Gotube çalışmıyorlar, internete bağlanamıyorlar.
joseph fouchejoseph fouche
Üye
5.03 gen-c kullanıcısıyım
bookr 0.71 sürümünü uzun zamandır sorunsuz bir şekilde kullanıyordum(türkçe pdf-txt). Fakat dün önce dosyanın adındaki türkçe karkterleri göstermedi ve dosya bozulmuş diyerek açmayı reddetti. Hayırdır deyip dosya adlarını düzelttim pdfleri açtı. Ama txtin içindeki türkçe karakterleri yine denemedi. Üstelik bir iki denemeden sonra bookr programı açılırken donup kaldı ve pspyi kapattı. Bende cfw yi tekrar yüklemek zorunda kaldım. Programı sildim yükledim yine aynı sonuç. Başka yerlerden indirmeye çalıştım yine aynı. Derdime bir çare bilen var mı? :D
manager80manager80
Üye
6.20 cwf ile ilgili gelişmeleri özelden anlatır mısınız acaba bana?
Cliff
Üye
psp'deki mevcut hesabımızı sildiğimizde o hesap tamamen mi silinmiş oluyor? aynı hesap ps3'te de aktif durumda bu arada. sadece amerika'dan aldığım psp'yi türkiye hesabıyla kullanmak istiyorum; ancak amerika hesabıma da para harcamıştım zamanında, onun silinmesini de istemem. var mı bir bilgisi olan bu konuda?
MuratB1
Üye
Ben psp'yi alırken gerçekten embesilliğime denk geldi. 400 tl ye ıvırı zıvırıyla 2. el 1001 aldım (1 ay olmuyor daha)
o paraya sıfır 3000 serisi ve 450 ye sıfır psp go gördüm. yediğim kazığı anladım ama o sırada başka bir yer yoktu. kartlı taksitli fiyatı bu.

ne yapmalıyım? iade edemem herhalde, ama içime oturdu şu anda. keşke biri akıl verse.
gameovergameover
Üye
O paraya sıfır bir PSP alırsan kıramama ihtimalin var. Ayrıca PSP Go da oldukça gereksiz bir alet (tipi çok güzel, o ayrı). PSP 3000'leri de her kapattığında kırman lazım. Yine fazla vermişsin tabi. 300-350'ye kırık bir 2000 alsaydın çok daha iyi olurdu =)
MuratB1
Üye
gameover az önce ne kadar içimi rahatlattın biliyor musun? 380 e aldım zaten hafıza kartı, kılıfı, sticker ı bilmemnesi ile. taksitten dolayı 400 oldu. farkı nedir ki? çok kazıklanmış mıyım? iyi bir tercih mi olmuş nolmuş?
FeylingFeyling
Üye
Pahalı tabii ama çok da abartı değil. Yeter ki bundan sonra ıvır zıvır yerlere gidip parayla film yükletme, versiyon yükseltme düşürme falan gibi işleri yaptırma. Otur herşeyini sen araştır yap. 10-20 tane güzel oyun oyna, PSX oyunlarını çevir, SNES, GBA emüle et, müzik dinle vs vs vs... Paranın karşılığını iyice çıkart. Çünkü 2. el 300 e bile çıkaramazsın elinden büyük ihtimalle.
NeOzguRNeOzguR
Üye
Arkadaşlar ben de yeni PSP aldım.Herşeyi iyi hoş fakat son zamanlarda "corrupted data" hatası alıyorum.Mesela Portable Ops'u kaydediyorum.Sonra oyundan çıkıyorum.Oyuna girdiğimde kayıt dosyasının bozulduğunu görüyorum.Niye bozuluyor bu?Hayır yani acayip sinir bozucu bir olay.Bunun olmaması için herhangi bir yol var mı?(Mesela oyunlardan ne zaman çıkmak daha iyi,nasıl çıkmak daha iyi gibi)Olduğu zaman kurtarma yolu var mı?PSP 3000 serisi ve 5.03 oynanmış versiyon yüklü.Bilenlerden acil yardım bekliyorum.Bir oyunu oynayıp oynayıpta kaydedilen tek dosyanın bozulduğunu görmenin hissini herhalde pek açıklamaya gerek yok.
discussioncontroller