PSP ile ilgili sorularınız?
gameovergameover
Üye

gameover az önce ne kadar içimi rahatlattın biliyor musun? 380 e aldım zaten hafıza kartı, kılıfı, sticker ı bilmemnesi ile. taksitten dolayı 400 oldu. farkı nedir ki? çok kazıklanmış mıyım? iyi bir tercih mi olmuş nolmuş?

2000 daha ince bir de ekranı daha parlak. Bildiğim kadarı ile başka farkları yok =)
Pellaeon
Üye
PSP almayı düşünüyorum.Şimdi ne almalıyım?Fiyatları nedir?Hangi oyunları önerirsiniz?
MuratB1
Üye
Pellaaon, 50 yere sormadan, eline alıp incelemeden alma, benim yaptığımı yapma. her tuşuna, temizliğine iyi bak.

Misal benim tuşlarda bozukluk var, içini açıp temizletebiliyor muyum?
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye

PSP almayı düşünüyorum.Şimdi ne almalıyım?Fiyatları nedir?Hangi oyunları önerirsiniz?

http://www.oyungezer.com.tr/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=38&id=948810&Itemid=152

Oyun önermeye gerek mi var daha? :D
Pellaeon
Üye
Liste için teşekkürler,fakat daha PSP almadım :P Peki PSP fiyatları ne kadardır?PSP Go diye bişey gördüm,o nedir?PSP'deki Assasin's Creed PS3'deki zevki verir mi?PSP'de strateji oyunu var mıdır?Geçen Dawn of War Squad Command diye bir oyun gördüm,güzel midir acaba o oyun?Şimdiden teşekkürler :side:

LittleBigPlanet PS3'deki oyunu ile aynı mı?Yoksa kırpılmış mı?
gameovergameover
Üye
@Pallaeon
PSP fiyatları 300 - 350 arası. PSP 2000 bulursan hiç kaçırma (sıfır bulamazsın gerçi). PSP Go alma, çok gereksiz. Ekranı daha küçük, oynaması daha rahatsız ve UMD takılmıyor. Alırken kırılmış olmasına ya da kırılabilir bir frimware olmasına dikkat et. Assassin's Creed çok da iyi bir oyun olmasa da AC1'den daha dolu olmuş diyebilirim. AC1'i beğendiysen AC:Bloodlines da hoşuna gider. PSP'de sıra tabanlı strateji oyunları var ancak gerçek zamanlı strateji ile hiç karşılaşmadım (sanırım end war vardı ama o da çok başarılı değil). DoW konusunda da bir bilgim yok ancak ismini duymadığıma göre çok iyi bir oyun değildir =)

Edit: LBP PS3'tekine çok yakın, bir tek multisi yok.
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Alabilirseniz ikinci el fat psp alın, 300-350 milyon arası.Bana göre en sağlamları onlardır.Ayrıca çok rahat program bulursunuz
gameovergameover
Üye

Alabilirseniz ikinci el fat psp alın, 300-350 milyon arası.Bana göre en sağlamları onlardır.Ayrıca çok rahat program bulursunuz

Neden slim değil? Slim'e de aynı şekilde program falan bulunuyor =) Ayrıca daha parlak ve daha ince =)

Not: hakkaten merak ettiğim için soruyorum =)
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Fat ele geliyo :P Bir de fat ve Slimde çalışan emular falan ayrı oluyor.Tamiri cartı curtu da kolay.Ayrıca yıllardır kullanıyorum bi sorunu bi bişeyi yok.Yere bile düşürdüm birşey olmadı.Kırmakla da uğraşmazsınız, versiyon şu bu derdi de olmaz

Çok isteyen varsa slim alsın tabii :D
gameovergameover
Üye

Fat ele geliyo :P Bir de fat ve Slimde çalışan emular falan ayrı oluyor.Tamiri cartı curtu da kolay.Ayrıca yıllardır kullanıyorum bi sorunu bi bişeyi yok.Yere bile düşürdüm birşey olmadı.Kırmakla da uğraşmazsınız, versiyon şu bu derdi de olmaz

Çok isteyen varsa slim alsın tabii :D

Slim'e bir koruma kabı aldığında fat gibi oluyor zaten =) Ben de kaç here düşürdüm, çalışıyor, daş gibin maaşallah :P versiyon sorunu bende de yok. Üstelik ekranı daha parlak =) Bana ne işte slim daha güzel, bana ne :P
discussioncontroller