PSP ile ilgili sorularınız?
NeOzguRNeOzguR
Üye

Arkadaşlar ben de yeni PSP aldım.Herşeyi iyi hoş fakat son zamanlarda "corrupted data" hatası alıyorum.Mesela Portable Ops'u kaydediyorum.Sonra oyundan çıkıyorum.Oyuna girdiğimde kayıt dosyasının bozulduğunu görüyorum.Niye bozuluyor bu?Hayır yani acayip sinir bozucu bir olay.Bunun olmaması için herhangi bir yol var mı?(Mesela oyunlardan ne zaman çıkmak daha iyi,nasıl çıkmak daha iyi gibi)Olduğu zaman kurtarma yolu var mı?PSP 3000 serisi ve 5.03 oynanmış versiyon yüklü.Bilenlerden acil yardım bekliyorum.Bir oyunu oynayıp oynayıpta kaydedilen tek dosyanın bozulduğunu görmenin hissini herhalde pek açıklamaya gerek yok.

Yok muydu bilen?
Babo
Üye

Arkadaşlar ben de yeni PSP aldım.Herşeyi iyi hoş fakat son zamanlarda "corrupted data" hatası alıyorum.Mesela Portable Ops'u kaydediyorum.Sonra oyundan çıkıyorum.Oyuna girdiğimde kayıt dosyasının bozulduğunu görüyorum.Niye bozuluyor bu?Hayır yani acayip sinir bozucu bir olay.Bunun olmaması için herhangi bir yol var mı?(Mesela oyunlardan ne zaman çıkmak daha iyi,nasıl çıkmak daha iyi gibi)Olduğu zaman kurtarma yolu var mı?PSP 3000 serisi ve 5.03 oynanmış versiyon yüklü.Bilenlerden acil yardım bekliyorum.Bir oyunu oynayıp oynayıpta kaydedilen tek dosyanın bozulduğunu görmenin hissini herhalde pek açıklamaya gerek yok.

Yok muydu bilen?

Dostum 5.03 m33 mü yoksa 5.03 gen mi?

ha birde memory stickdeki dosyaları kendin mi oluşturdun yoksa kartı takıp PSP'den format mı attın?
NeOzguRNeOzguR
Üye
5.03 Gen-C.Ben oluşturdum dosyaları.Daha doğrusu oyunu oynarken kaydettim işte.Fakat bu sorun bir Portable Ops'ta oluyor gibi.Ghost of Sparta'nın kayıt ve profil kayıt dosyaları yerlerinde sapasağlam duruyor gibiler.
Babo
Üye
Karta PSP'den format at olmazsa bi yöntem denicez. O da olmazsa ya firmwarede geçişte sorun var ya da oyun bozuk.
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Büyük ihtimal oyun bozuk.Mcpsp, hako diyorum.Git ondan indiriver.Herifi yabancılar bile takip ediyor.Adına site bile açtılar ondan habersiz :D
Babo
Üye

Büyük ihtimal oyun bozuk.Mcpsp, hako diyorum.Git ondan indiriver.Herifi yabancılar bile takip ediyor.Adına site bile açtılar ondan habersiz :D

Aynen aga satışta Khalkedon'u oyunda Hako'yu tek geçerim :) :woohoo:
NeOzguRNeOzguR
Üye
Tamam bakalım sonucu buradan yazarım.Yalnız şunu da söylemek istiyorum.PS3'te bütün herşeyimi orjinal severken PSP'de böyle seviyorum.Hatta daha yeni 3 tane daha orjinal oyun aldım PS3 için inşallah sağ salim gelirlerse.PSP ve PS3 tezatlığı galiba bendeki kişisel bozukluğu da gözler önüne seriyor :D :D Neyse dediğim gibi sonuçları buraya en mümkün olabilecek şekilde bildireceğim.Tekrar sağolun @Babo ve @SİNİRMANGA.
FeylingFeyling
Üye
PSP falan boşverin de, NGP'de iki kamera olacakmış, Zeki Müren de bizi görebilecekmiş :S (Adam Portable'ı okşayarak ipe tırmandı Uncharted'da !!!)
gameovergameover
Üye
cank92
Üye
Şimdi benim ilk çıkan versiyonundan bir PSP'm var, hackli. Sistem 3.71 M33'de. Fakat custom firmware olduğu için ne güncelleme yapabiliyorum ne de oyun oynayabiliyorum. Bu custom firmware denen şeyden bir şekilde kurtulma şansım var mı? Yani PSP'yi ilk çıktığı hale getirme şansım? Fabrika ayarlarına geri dönme seçeneği de işe yaramıyor. İnternette de bir şey bulamadım doğru dürüst.
discussioncontroller