PSP ile ilgili sorularınız?
MosquéteroMosquétero
Üye

Arkadaşlar, yürürken PSP 3000'imi yere düşürdüm dış ekranında sorun yok, içindeki ekranında renkli çizgiler var, bu olay başına gelen var mı ? Nasıl düzelir ? Pahalıya mı patlar ?

image

Uploaded with ImageShack.us

Ekranı değiştirtmen gerekiyor diye biliyorum, ancak sana yanlış bilgi vermiş olmayayım bilen biri varsa net bir şey söyler sana.

ben PSP yi 6.39 versyonuna update ederken ekran kararmış unutmuştumda update ettiğimi aa açık kalmış deyip kapattım sonra hatırladım şimdi PSP açılmıyor yeşil ışık yanıyo sonra sönüyo PSP açılmıyo :( lütfen yardım edin :(

Brick olmuş. Geçmiş olsun.
matrklorm
Üye
Bir arkadaşım Amerika'ya gidiyor. Kendisinden PSP 3000 istemeyi düşünüyorum. Fakat son çıkan Vita'nın falan sistemi nasıl pek bilmiyorum. Sorum şu: Ben PSP 3000 alsam daha ne kadar kullanabilirim? Sony ne kadar zaman daha oyun çıkarmaya devam eder PSP 3000'e?
goo_khangoo_khan
Üye
PSP'ye oyun çıkmıyor artık sanırım pek.
gameovergameover
Üye
Amerika'dan PSP3000 alırsan büyük ihtimalle orijinal oyun almak zorunda kalacaksın, kırman mümkün olmayacaktır. Orijinal oyun almanın yanı sıra kırdırtmanın birçok artısı var, orijinal hali ile çok fazla bir şey yapamıyorsun. PSVita tabi çok çok daha iyi (ps3'e çok yakın) bir alet ama henüz çıkmadı ve çıkış tarihi de belli değil diye biliyorum. Muhtemelen Vita da kırılamayacaktır o yüzden şimdi bir 3000 alacağına bekle ve çıktığında Vita al derim.
goo_khangoo_khan
Üye
Final Fantasy Type O diye bişi varmış, yeni gördüm demosunu falan oynadım. Müthiş bişeye benziyor da Japonca oyun, Avrupa'ya ya da ABD'ye çıkmaz mı ki bu yahu? PSP bitti, son vuruş niyetine iyi olur =)
FeylingFeyling
Üye
İngilizcesi üzerinde hala çalışılıyor ama PSP'ye mi yoksa Vita'ya mı geleceği belirsiz. Biraz daha gecikirse PSP versiyonunu iptal edebilirler gibi geliyor.
discussioncontroller