Bin Ladin Öldürülmüş!
Ruzen
Üye
baypalbaypal
Üye
amerika, yaşatma ve öldürme kudretine sahiptir. o yaşattı o öldürdü yerine başka birini koyup hedef haline getirip onuda öldürür gerekirse.
EnewwssEnewwss
Üye
İyi, Amerikanlar muradına ermişlerdir. Şimdi rahat bıraksınlar afaganları...
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Oğlu vardır oğlu... Öyle hemen bitmez onlar... :silly:

edit: Bak mesela avrupalılar anlamıyor böyle alingirli işlerden. Gidip kaddafinin oğlunu öldürmüşler, hem de tüm ailesiyle birlikte. Mesela hadi kaddafinin kendine birşey yapamıyorsun sadece oğlunu öldürselerdi, onun çocukları yaşasaydı, libyada uzun süre kalmak için bahaneleri olucaktı. Kendi önlerini kestiler. Yok yok aptal maptal ama bu işlerden iyi anlıyor amerikalılar...
QktayQktay
Üye
dodgerdodger
Üye
Bizi neden geriyorsa artık ;P
creiGncreiGn
Üye

Bitmez ki bu iş. Şimdiki öldürüldüğüne göre Amerika yeni bir baş düşman bulacaktır kendisine yakında.

Ayrıca Obama için de şahane seçim propagandası oldu Bin Ladin'in ölümü.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Bizi neden geriyorsa artık ;P

Olayların çevremizdeki bir ülkede gelişiyor olması yeterli bir sebep gibi geliyor bana ama sen ne dersin bilemiyorum tabi :silly:
DynamoleDynamole
Üye
Kendin yarat, kendin öldür. Kendin pişir, kendin ye gibi. Böylelikle verdiği hiç bir sözü yerine getirmeyen, tarihin en pasif ABD başkanı Obama da bir daha ki seçimlerde yeniden başkan olmayı garantilemiş oldu. Afrika ülkelerinde yaşanan bunca gerilimle aynı döneme gelmesi de ayrı bir tesadüftür. Çok garipsedim. Bir de anlamadığım, cesedi neden denize atmışlar? İnsan 1-2 fotoğraf çeker yahu. Pek inandırıcı gelmiyor bana bu senaryo. Kanıt istiyorum!!1 Saddam yakalandığında ne reklam yapmışlardı, şimdi de yaparlardı. Durun bakalım ne çıkacak..

Ayrıca;
Spoiler:
image
creiGncreiGn
Üye
Öldürülmemiş olsa açıklamasını yapma riskini almazlardı. Yarın öbür gün Usame çıkıp da ölmedim derse ABD testis malzemesi olur dünya genelinde. Ayrıca Obama'nın seçilme şansı da kalmaz.

Böyle bir riski almayacak kadar akıllı olduklarını düşünüyorum.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Kendin yarat, kendin öldür. Kendin pişir, kendin ye gibi. Böylelikle verdiği hiç bir sözü yerine getirmeyen, tarihin en pasif ABD başkanı Obama da bir daha ki seçimlerde yeniden başkan olmayı garantilemiş oldu. Afrika ülkelerinde yaşanan bunca gerilimle aynı döneme gelmesi de ayrı bir tesadüftür. Çok garipsedim. Bir de anlamadığım, cesedi neden denize atmışlar? İnsan 1-2 fotoğraf çeker yahu. Pek inandırıcı gelmiyor bana bu senaryo. Kanıt istiyorum!!1 Saddam yakalandığında ne reklam yapmışlardı, şimdi de yaparlardı. Durun bakalım ne çıkacak..

Ayrıca;

Spoiler:
image

Kanıtı sen istiyorsun işte, amerika halkının böyle şeyler pek umrunda değil. Öldümü öldü onlar için yeter.
discussioncontroller