Bin Ladin Öldürülmüş!
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
http://www.fbi.gov/wanted/topten

Hemen de çakmışlar deceased damgasını.
Ruzen
Üye
Yahu FBI'ın sitesinde niye oyun bölümü var
Sanki gta4de ki sitelerde dolaşır gibi oldum :woohoo:
kurtkapankurtkapan
Üye
Öldü ölmedi.Afganistan operasyonları 2 katına çıkmazsa ne olayım.Bir kaç yerde bomba patlayacak Batı Dünyası'nda.
hawkeye137
Üye
Cık, ölmemiştir.
EnewwssEnewwss
Üye
ABDyi bazen ayakta alkışlıyorum gerçekten salak amerikan vatandaşlarını nasıl uyutacaklarını iyi öğrenmişler. Gerçi dünyanın pek çok ülkesinde de bu saçmalıklara inanan çok var...

SSCB yıkılana kadar tüm filimlerde konuşmalarda her yerde ruslar kötü adam oldular dünyanın en lanet pis insanları oldular, sonra bu tehtid ortadan kalkınca adamlar karşılarında kimseyi bulamadılar ve bir boşluk doğdu. Diğer gündemlerden dünyanın gözünü çekmek için başka bir suni gündeme ihtiyaç duyuldu ve bu gündem de Saddam la başlayarak Bin Ladine kadar uzanan sözde islami terör meseleleri oldu. Şimdi kafanızı çevirip hangi filme baksanız müslüman terörist dolu... Eski kötü-rus filmlerindeki gibi oyun aynı oyuncular farklı sadece... Adamlar yine dünyayı uyutup arkadan istedikleri herşeyi yapıyorlar. İstediklerini indirip istediklerini çıkartıyorlar.

Gün gelir bunun da hesabı sorulur elbet...
QktayQktay
Üye
"salak amerikan vatandaşları" ???

öcelan yakalandıgında yanı tepkiyi vermedikmi ülke olarak?
QktayQktay
Üye
" salak amerikan vatandaşları "
öcalan yakalandıgındada aynı tepkiyi vermiştik ülke olarak
EnewwssEnewwss
Üye
"o şerefsizi" biz gündemi meşgul etsin diye terörist yapıp sonrada biz alaşağı mı ettik?
QktayQktay
Üye
yok konuya genel bakıyorum. sonuçta binlerce kişinin ölümüne sebep olmuş birisi. ülkemizdede insanlar hayatını kaybetti el-kaide saldırıları yüzünden hangimiz sevnmedi adamın öldürüldüğüne? kişi olarak bakmadım ben olaya terör örgütü ikiside sonuçta o bakımdan yani.
EnewwssEnewwss
Üye
Abi tabiki bende çok sevindim böyle birinin ölmesine, ama bunun küresel bir kukla olduğu gerçeği su götürmezdir...
discussioncontroller