3DS Sonrası DS Üzerine....
egetunegetun
Üye
Merhaba arkadaşlar.

Yakın zamanda umuyorum ki ikinci el DS Lite alarak, uzun bir aradan sonra tekrar Nintendocu olacağım. En son şu yeşil ekranlı olanına sahiptim.

Ancak aklıma takılan bir şeyler var. 3DS çıktı ve memleketimde bu ürün inanılmaz pahalı, yurt dışına göre. Bu sebeple en azından bir sene kadar beni idare etmesi açısından DS Lite alacağım. Ancak yeni çıkacak olan oyunların çoğunluğu 3DS için çıkacakken, DS Lite sahipleri armut mu toplamak durumunda kalacak? Doğal olarak 3DS oyunlarının DS'te teknik açıdan çalışmayacağını biliyorum.

Benim merak ettiğim, yeni çıkacak oyunların ne kadarı hem 3DS, hem de DS sürümleri olarak çıkacaktır? Veya, çıkacak mıdır? Çıkacaksa hangileridir? Bu konuda herhangi bir habere gözü ilişen, bilgisi olan varsa, çok sevinirim.
unclefucka
Üye
En son need for speed:the run,3ds'e duyuruldu;ds versiyonu olmayacak.Her ne kadar şu an 3. parti ds'e oyun yapmaya devam etse de,1 yıl içinde 3. parti,2 yıl içinde de nintendo desteğini çeker ds'ten söyleyeyim.
QuendarthQuendarth
Mod
DS'in hiç olmadıysa şu zamandan sonra oyun çıkıp çıkmaması ne fark eder ki? DS'te şu an sıkı bir oyuncuyu bile yıllarca rahat rahat idare edecek sayıda kaliteli yapım var. Bundan sonra oyun çıkmasa bile bir şey kaybetmezsin.
unclefucka
Üye

DS'in hiç olmadıysa şu zamandan sonra oyun çıkıp çıkmaması ne fark eder ki? DS'te şu an sıkı bir oyuncuyu bile yıllarca rahat rahat idare edecek sayıda kaliteli yapım var. Bundan sonra oyun çıkmasa bile bir şey kaybetmezsin.

tabi bir de bu var
discussioncontroller